Іменинники місяця  


   05 березня

Лисиця Никифор Олексійович 

Керівник  прес-служби Спілки учасників бойових дій в Афганістані  м. Вінниця


   10 березня

Драмарецька Тетяна Петрівна 

Голова Козятинської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

KPA


КИРИЛІШИН  Петро  Андрійович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).

Народився в 1961 р. на Житомирщині.

20 квітня 1980 р. був призваний до лав Радянської Армії. Спеціальність військового зв'язківця отримав у навчальному підрозділі військ зв'язку сухопутних військ ЗС СРСР, м. Самарканд (Узбецька РСР). В листопаді того ж року був направлений для подальшого проходження військової служби до обмеженого контингенту радянський військ в Демократичній Республіці Афганістан. Рядовий Петро Кирилішин брав участь у забезпеченні зв'язком командування 40-ї загальновійськової армії під час проведення бойових операцій. За виконання обов'язків військової служби на­городжений знаком ЦК ВЛКСМ «Військова доблесть» та медаллю «Воїну-інтернаціоналістові від вдячного афганського народу» та ювілейними. 5 травня 1982 р. звільнився у запас.

Працював електромонтером по ремонту електрообладнання Вінницького хімічного заводу ім. Свердлова.

1983-1988 рр. навчався на природничо-географічному факультеті Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Островського.

14 листопада 1991 р. обраний головою Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані.

1992-2013 рр. працював на різних посадах у Вінницькій обласній державній адміністрації, виконавчому комітеті обласної ради, Державному комітеті України у справах ветеранів. Успішно завершив навчання в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Захистив магістерську роботу на тему: «Війна в Афганістані та соціальні наслідки для України».

За плідну працю та активну громадську діяльність нагороджений відзнаками Президента України - орденами «За заслуги» ІІІ-го ступеня, «За мужність» ІІІ-го ступеня, відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України», орденом Державного комітету України у справах ветеранів «Вірність бойовим традиціям», Подякою Президента України, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною Грамотою Державного комітету України у справах національностей та релігій, почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів).


 

   
   
© OSVA.VN.UA