Іменинники місяця  


   03 листопада

Аблазов Валерій Іванович

 Заступник  голови  Української Спілки ветеранів Афганістану


   05 листопада

Білозор  Василь  Вікторович

 Голова Іллінецької районної Спілки ветеранів Афганістану 


  10 листопада

Мельничук Леонід Григорович

Голова Могилів - Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану


   15 листопада

Баран  Михайло  Едвардович

 Голова ревізійної комісії обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 


  22 листопада

Перебетюк Анатолій Миколайович 

 Голова Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці


   27 листопада

Ліщишин Іван Михайлович

 Голова Немирівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані


  30 листопада

Мазуренко Микола Павлович

 Голова Літинської районної Спілки ветеранів Афганістану


   30 листопада

Руденко Іван Васильович

 Голова Оратівської районної організації воїнів - інтернаціоналістів


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

 Постанови Кабінету Міністрів України


Постанова від 21 лютого 2018 р. № 103 "  Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб  "

***********

Постанова від 20 грудня 2017 р. № 1017 " Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. N 785 і від 7 лютого 2007 р. N 150"

***********

Постанова від 27 січня 2016 р. № 34  " Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров'я для ветеранів війни "

***********

Постанова від 6 серпня 2014 р. № 409 " Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування "

***********

Постанова від 07 березня 2012 р. № 176 " Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат"

***********

Постанова від 25 травня 2011 р. № 585 " Про затвердження Порядку надання пільг інвалідам,членам їх сімей, законним представникам інвалідів дітей-інвалідів), підприємствам, установам,організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів "

***********

Постанова від 20 травня 2009 р. № 565 " Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб,що мають право на таку пільгу,а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право"

***********

Постанова від 19 липня 2006 р. № 999 " Про затвердження порядку забезпечення інвалідів автомобілями "

***********

Постанова від 22 лютого 2006 р. № 187 " Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад"

***********

 Постанова від 17 липня 1992 р. № 393 " Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їхніх сімей "

***********


   
   
© OSVA.VN.UA