Іменинники місяця  


 01 грудня

Мельник Володимир Петрович

Голова Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану
 


 08 грудня

Нікуляк Андрій Анатолійович

Голова Могилів-Подільської міської Спілки ветеранів Афганістану "ІНТЕР"


 21 грудня

Дрозд Микола Васильович

Голова Тиврівської РГО "УСВА" 


 22 грудня

Голотенко  Володимир Олександрович

Голова  Томашпільської  районної  Спілки ветеранів Афганістану   


  26 грудня

Корнієнко Володимир Петрович

Голова  Тростянецької  районної  Спілки ветеранів Афганістану "Саланг"


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
http://nachodki.ru/

Пам’ятаймо про загиблих

01Людська пам'ять – це, мабуть, найцінніше надбання людини, адже завдяки їй, донині у наших серцях живуть близькі нам люди.

Тож, аби ніколи не забути про солдатську дружбу, про роки, проведені у горнилі пекла Афганістану, члени районної спілки ветеранів війни в Афганістані уже другий рік поспіль не зраджують започаткованій традиції – відвідувати полеглих побратимів у день їхньої смерті, яких у нашому районі семеро. Семеро  відважних та мужніх юнаків, які поклали своє життя у чужій державі, виконуючи свій військовий обов’язок.

Тож 28 серпня голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані В.М. Свіріпа разом з членами організації П.І. Стецюком, О.В.Білецьким, О.О. Нестеровим, С.О.Ужвою , рідними на чолі з Кіблицьким сільським головою І.В.Пересуньком відвідали могилу полеглого побратима Олексія Дмитрука із с.Мелешкова, який загинув 37 років тому в Афганістані.

01

 

Вже через два дні, 31 серпня на чужині теж 37 років тому загинув ще один боєць Валерій Гнелиця із с.Зятковець. Тож, будучи у селі, разом із Зятковецьким сільським головою М.Г. Керанчуком, до речі, теж афганцем, також побували на могилі загиблого.

03

 

А днями, 2 вересня вшанували пам'ять ще одного товариша – Анатолія Ковальчука із с.Харпачки разом із матір’ю Марією Павлівною та Миколою Керанчуком, який, до речі, призивався разом з Анатолієм, проте служив у іншій частині, та з Харпацьким сільським головою Олександром Григоровичем Демчуком.

05

До усіх могил полеглих земляків поклали хліб, квіти, запалили свічки та вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання. Також члени спілки відвідали місцеві школи, на фасаді яких встановлено меморіальні дошки загиблим афганцям.  

02

04

06

07

Марія Ковтун,

Володимир Свіріпа,

голова районної спілки

ветеранів війни в Афганістані.


 

   
   
© OSVA.VN.UA