Іменинники місяця  


   05 вересня

Гончарук  Володимир  Миколайович 

 Голова  Хмільницької міськрайонної  Спілки ветеранів війни в Афганістані 


   23 вересня

Свіріпа  Володимир  Михайлович 

Голова Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану


   30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович 

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Вінницького району

Член президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Интернет-магазин nachodki.ru

Вінницькому національному аграрному університету - 35

vnau-35 1Сьогодні Вінницький національний аграрний університет є одним з найпрестижнішим на Вінниччині багатопрофільним вищим навчальним закладом I-IV рівнів акредитації, освіту в якому здобувають близько 14 тисяч студентів.

Його потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати фахівців за всіма можливими спеціальностями, яких потребує аграрний сектор економіки. Заклад здійснює підготовку фахівців відповідних професійних напрямів і спеціальностей за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст з 18 напрямів, 9 галузей; бакалавр з 16 напрямів, 10 галузей; спеціаліст з 10 спеціальностей, 6 напрямів; магістр з 14 спеціальностей, 7 галузей.

На сьогодні структура університету включає: 5 факультетів: економічний факультет, факультет менеджменту та права, факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва, факультет механізації сільського господарства та агрономічний факультет; 3 науково-дослідних інститути: Інститут біопалив та біомас, Інститут селекції та насінництва, Інститут лісництва та мисливствознавства; 32 кафедри (в т.ч. 25 випускових), аспірантуру, Верхівський коледж, Могилів-Подільський технолого-економічний коледж, Немирівський коледж будівництва та архітектури, Чернятинський коледж, Брацлавський агроекономічний коледж, Уманський НКЦ, Ладижинський коледж, Технологічно-промисловий коледж, Український центр навчання та підтримки фермерів, машинно-технологічну станцію «Модуль», ботанічний сад «Поділля», Навчальні практичні бази, Навчальне конструкторське бюро по конструюванню сільськогосподарської техніки, Навчальну бухгалтерію, Навчально-дослідне поле, Науково-дослідний проектно-конструкторський технологічний інститут, Дрогобицький центр комплексного проектування, НДГ «Агрономічне».

Вінницький національний аграрний університет має потужну матеріально-технічну базу, розміщений у 6 власних навчальних корпусах. Навчальний аудиторний фонд налічує 28 лекційних аудиторій та 83 аудиторії для проведення практичних занять, з них 62 лабораторних приміщень, 17 комп’ютерних класів, навчальні та наукові лабораторії, 2 бібліотеки, 6 читальних залів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 р. № 666 на базі Вінницького національного аграрного університету створена кафедра військової підготовки. Тож, з 2014 року у ВНЗ розпочалася ще й підготовка автомеханіків військової техніки, радіотехніків, військових юристів, фахівців з фінансового забезпечення військової діяльності.

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані щиро вітає учасників бойових дій в Афганістані – викладачів та працівників університету Олександра Ковальчука, Тимофія Непорочного, Ігоря Грома, Віктора Могилевського з 35-ти річчям з дня заснування Вінницького національного аграрного університету.

Бажаємо доброго здоров’я, творчих здобутків в підготовці всесторонньо освічених спеціалістів для розбудови економіки України та зміцнення обороноздатності держави.

vnau 35 2

 Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA