Іменинники місяця  


 01 грудня

Мельник Володимир Петрович

Голова Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану
 


 08 грудня

Нікуляк Андрій Анатолійович

Голова Могилів-Подільської міської Спілки ветеранів Афганістану "ІНТЕР"


 21 грудня

Дрозд Микола Васильович

Голова Тиврівської РГО "УСВА" 


 22 грудня

Голотенко  Володимир Олександрович

Голова  Томашпільської  районної  Спілки ветеранів Афганістану   


  26 грудня

Корнієнко Володимир Петрович

Голова  Тростянецької  районної  Спілки ветеранів Афганістану "Саланг"


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Интернет-магазин nachodki.ru

Вінницькому національному аграрному університету - 35

vnau-35 1Сьогодні Вінницький національний аграрний університет є одним з найпрестижнішим на Вінниччині багатопрофільним вищим навчальним закладом I-IV рівнів акредитації, освіту в якому здобувають близько 14 тисяч студентів.

Його потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати фахівців за всіма можливими спеціальностями, яких потребує аграрний сектор економіки. Заклад здійснює підготовку фахівців відповідних професійних напрямів і спеціальностей за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст з 18 напрямів, 9 галузей; бакалавр з 16 напрямів, 10 галузей; спеціаліст з 10 спеціальностей, 6 напрямів; магістр з 14 спеціальностей, 7 галузей.

На сьогодні структура університету включає: 5 факультетів: економічний факультет, факультет менеджменту та права, факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва, факультет механізації сільського господарства та агрономічний факультет; 3 науково-дослідних інститути: Інститут біопалив та біомас, Інститут селекції та насінництва, Інститут лісництва та мисливствознавства; 32 кафедри (в т.ч. 25 випускових), аспірантуру, Верхівський коледж, Могилів-Подільський технолого-економічний коледж, Немирівський коледж будівництва та архітектури, Чернятинський коледж, Брацлавський агроекономічний коледж, Уманський НКЦ, Ладижинський коледж, Технологічно-промисловий коледж, Український центр навчання та підтримки фермерів, машинно-технологічну станцію «Модуль», ботанічний сад «Поділля», Навчальні практичні бази, Навчальне конструкторське бюро по конструюванню сільськогосподарської техніки, Навчальну бухгалтерію, Навчально-дослідне поле, Науково-дослідний проектно-конструкторський технологічний інститут, Дрогобицький центр комплексного проектування, НДГ «Агрономічне».

Вінницький національний аграрний університет має потужну матеріально-технічну базу, розміщений у 6 власних навчальних корпусах. Навчальний аудиторний фонд налічує 28 лекційних аудиторій та 83 аудиторії для проведення практичних занять, з них 62 лабораторних приміщень, 17 комп’ютерних класів, навчальні та наукові лабораторії, 2 бібліотеки, 6 читальних залів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 р. № 666 на базі Вінницького національного аграрного університету створена кафедра військової підготовки. Тож, з 2014 року у ВНЗ розпочалася ще й підготовка автомеханіків військової техніки, радіотехніків, військових юристів, фахівців з фінансового забезпечення військової діяльності.

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані щиро вітає учасників бойових дій в Афганістані – викладачів та працівників університету Олександра Ковальчука, Тимофія Непорочного, Ігоря Грома, Віктора Могилевського з 35-ти річчям з дня заснування Вінницького національного аграрного університету.

Бажаємо доброго здоров’я, творчих здобутків в підготовці всесторонньо освічених спеціалістів для розбудови економіки України та зміцнення обороноздатності держави.

vnau 35 2

 Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA