Іменинники місяця  


  02 липня

Кирилішин Петро Андрійович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   02 липня

Маркевич Володимир Петрович

Голова Шаргородської районної Спілки ветеранів Афганістану


   04 липня

Білінський Олександр Іванович

Голова Ямпільської районної Спілки ветеранів Афганістану


   06 липня

Червонописький  Сергій  Васильович

Голова Української Спілки ветеранів Афганістану


   10 липня

Шуманський Петро Володимирович

Голова Калинівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   12 липня

Ніколаєв Юрій Миколайович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1990-1991 р.


   21 липня

Сторожук Олександр Володимирович

Голова Теплицької районної Спілки ветеранів Афганістану


   31 липня

Смоляк Олександр Григорович

Голова громадської організації "Тульчинська міська Спілка ветеранів війни в Афганістані"


   31 липня

Сташенко Наталія Миколаївна

Член Президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

 
   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Шаблоны Joomla здесь

Відкриття оновленого пам’ятника в Калинівці.

2Нещодавно, напередодні Дня незалежності України в м. Калинівка відбулося урочисте відкриття оновленого пам’ятника воїнам – уродженцям Калинівського району, які загинули внаслідок 10-ти річної неоголошеної війни в Афганістані.

Встановлений 17 років тому, 21 травня 2001 року, пам’ятник вимагав реконструкції та оновлення.

 

Завдячуючи ініціативі Калинівської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – голова Петро Шуманський, було розроблено план реконструкції та благоустрій території навколо нього, створено штаб з числа активістів «афганців», які працюватимуть на реконструкції пам’ятника.

1 2

В пам’ять про Бабія Анатолія, Бездушного Володимира, Валігуру ВолодимираГуменчука Василя, Драбенюка Віктора, Кабанова Анатолія, Нечипорука Сергія, Олійника Миколу, Столярського Олега, Шкорбу Анатолія та інших загиблих і померлих учасників бойових дій в Афганістані заупокійну панахиду відслужив отець Орест, священик Української православної церкви Київського патріархату.

3 4
5 6

«Символічно, що сьогодні, відзначаючи День незалежності України, ми урочисто відкриваємо відреставрований пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам. Це ще раз підкреслює, що український народ віддає глибоку шану та повагу усім, кому судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети » - наголосив голова районної державної адміністрації Володимир Гаврилюк.

Виступаючі - голова районної ради Василь Поліщук та голова Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк висловили співчуття родинам загиблих воїнів, вручили їм матеріальну допомогу, відмітили згуртованість членів Калинівської районної Спілки ветеранів Афганістану в проведенні реставраційних робіт та в благоустрої території.

7 8
9 10
11 12

Ми з честю виконали свій військовий обов’язок, перебуваючи на полі брані, а тепер наш священний обов’язок увічнити загиблих бойових побратимів, пам’ятати про них та розповідати правду про війну в Афганістані - наголосив голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин.

За дорученням президії Української Спілки ветеранів Афганістану він нагородив Почесною грамотою УСВА Калинівську районну Спілки ветеранів Афганістану за активну діяльність по виконанню статутних завдання УСВА. За підтримку діяльності районної Спілки, Подякою голови УСВА Сергія Червонописького нагороджені голова районної державної адміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Поліщук та голова Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк.

13 14
15 16
17 18

За великий вклад в будівництво, також Подякою голови УСВА відзначені учасники бойових дій в Афганістані Микола Галицький, Олександр Завірюха, Володимир Шепета.

Подяками обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані відзначені будівельники – Володимир Шевчук – приватний підприємець та Сергій Лягін – директор ТОВ «Граніком»

Голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Шуманський висловив вдячність керівникам району та міста, учасникам бойових дій в Афганістані за надану допомогу у реставрації пам’ятника, а також подякував усім небайдужим за активну громадянську позицію та підтримку в справі увічнення пам’яті полеглих в Афганістані воїнів та участі в урочистому заході. Також П.Шуманський подякував очільникам організації в попередні роки Василю Бовкуну та Юрію Міняйлу за спорудження пам’ятника.

19 20
21 22

Вшановуючи пам’ять воїнів, які загинули в різні роки, пам’ятаючи їх героїчні подвиги, учасники заходу поклали квіти до пам’ятників загиблих в Афганістані воїнів та воїнам – визволителям Другої світової війни.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA