Іменинники місяця  


   05 березня

Лисиця Никифор Олексійович 

Керівник  прес-служби Спілки учасників бойових дій в Афганістані  м. Вінниця


   10 березня

Драмарецька Тетяна Петрівна 

Голова Козятинської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Вітання ювіляру !!!

655 вересня 2018 року відзначає славний шістдесятип’ярічний ювілей ГОНЧАРУК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ  - голова Хмільницької міськрайонної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).

Народився 5 вересня 1953 року в м. Хмільник Вінницької області. Закін­чив Харківське військове технічне авіаційне училище. З 1974 р. по 1985 р. проходив службу у Білорусь­кому та Забайкальському військових округах. У лютому 1986 року був направлений у населений пункт Фарахруд (ДРА), 205-ту вертолітну ескадрилью.

27 квітня 1987 року повернувся на Батьківщину. Продовжив службу у Забайкальському, Прикарпатському військових округах. В 1992 році звільнився у запас у званні капітана. Нагороджений орденом Червоної Зірки.

GVM

За багаторічну громадську діяльність на посаді голови Хмільницької міськрайонної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) нагороджений відзнакою Президента України – орденом «За заслуги» III ступеню та відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) .

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, колеги – керівники громадських «афганських» організацій Вінницької області, учасники бойових дій в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району щиро вітають ювіляра з Днем народженняі висловлюють слова глибокої вдячності за громадську активність, наполегливість і принциповість у відстоюванні інтересів ветеранів афганської війни, сімей загиблих, увічнення пам'яті бойових побратимів – уродженців м. Хмільника, Хмільницького районута велику військово-патріотичну роботу серед підростаючого покоління.

big rozes 8

Многія літа Вам, шановний ювіляре та всій Вашій родині, при доброму здоров’ї.

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані                Петро Кирилішин

Голова ревізійної комісії обласної Спілки                                                         Михайло  Баран

   
   
© OSVA.VN.UA