Іменинники місяця  


   05 березня

Лисиця Никифор Олексійович 

Керівник  прес-служби Спілки учасників бойових дій в Афганістані  м. Вінниця


   10 березня

Драмарецька Тетяна Петрівна 

Голова Козятинської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
nachodki.ru интернет-магазин

Вшанували пам'ять героїв

128 серпня 2018 року члени УСВА, представники Гайсинської районної спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою Володимиром Свіріпою відвідали могили загиблих побратимів О.Г. Дмитрука в с.Мелешків та В.В. Гнилиці с.Зятківці.

Ніколи не заросте травою стежка до могил загиблих воїнів-інтернаціоналістів, які ціною свого життя виконували складні бойові завдання в ім’я миру в чужій країні.  

 

В цей день у с. Мелешків, де народився і був похований Олексій Дмитрук та в с. Зятківцях, де народився і був похований Валерій Гнилиця бойові побратими, члени УСВА, представники Спілки ветеранів Афганістану, а саме: Свіріпа В.М., Стецюк П.І., Білецький О.В., Нестеров О.О., Ткачук В.І., рідні брат і сестра загиблого О.Г.Дмитрука, Зятківецький сільський голова, учасник бойових дій в Афганістані М.Г.Керанчук згадали у тихій молитві загиблих, запалили свічу пам’яті, поклали квіти до меморіальних дошок та пам’ятника.

1 2

Хай ніколи не повториться в нашому житті те страхіття, яке принесли з собою війна в Афганістані та на Сході України. Хай наші діти ростуть під мирним, блакитним небом нашої Батьківщини та народжуються для плідної праці, миру і любові.

                           **************************************************

2 вересня 2018 року виповнилось 35 років, як при виконанні бойового завдання, перестало битися серце воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані Ковальчука Анатолія Дмитровича.

В цей день представники Гайсинської районної спілки ветеранів Афганістану Несторов О.О., Стецюк П.І. та Керанчук М.Г. на чолі з головою спілки В. М. Свіріпою навідалися на малу батьківщину свого загиблого побратима.

3 5
4 6

В с. Харпачка, де народився і був похований Ковальчука Анатолій Дмитрович, члени спілки разом з матір’ю Ковальчук М.П., директором СЗШ І-ІІІ ст. с.Харпачка В.Г.Химичем запалили свічу пам’яті та поклали квіти на могилі та біля меморіальної дошки Ковальчука А.Д.

Ірина Щербіна - завідуюча Гайсинським музеєм

ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA