Іменинники місяця  


   03 листопада

Аблазов Валерій Іванович

 Заступник  голови  Української Спілки ветеранів Афганістану


   05 листопада

Білозор  Василь  Вікторович

 Голова Іллінецької районної Спілки ветеранів Афганістану 


  10 листопада

Мельничук Леонід Григорович

Голова Могилів - Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану


   15 листопада

Баран  Михайло  Едвардович

 Голова ревізійної комісії обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 


  22 листопада

Перебетюк Анатолій Миколайович 

 Голова Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці


   27 листопада

Ліщишин Іван Михайлович

 Голова Немирівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані


  30 листопада

Мазуренко Микола Павлович

 Голова Літинської районної Спілки ветеранів Афганістану


   30 листопада

Руденко Іван Васильович

 Голова Оратівської районної організації воїнів - інтернаціоналістів


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Шаблоны Joomla 3 тут

Обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані долучилася до процесу національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінниччини

1Нещодавно в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) щодо реалізації проекту «Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету.

«Проект передбачає залучення організацій громадського суспільства ветеранів війни в Афганістані до процесу національно-патріотичного виховання дітей та молоді області. Ми хочемо розповісти правду про афганську війну: як ми виконували свій військовий обов’язок та як сьогодні наші побратими виконують його на сході України», – відзначив голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Петро Кирилішин.

1 2
3 4

Зазначимо, що проект реалізується відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2020 роки» та затвердженої ним Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2020 роки.

Голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані розповів про історію створення організації та її структуру у Вінницькій області.

В рамках реалізації проекту планується проведення серії семінарських занять по вивченню досвіду роботи районних Спілок ветеранів війни в Афганістані щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді на базі навчально-освітніх закладах області (проведення зустрічей з учнями загальноосвітніх навчальних закладів та студентами вищих навчальних закладів області; створення музейних кімнат; оновлення експозицій районних музеїв; спорудження меморіальних споруд, зокрема, пам’ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам Вінницької області.

Заходи проекту будуть висвітлюватись на офіційному веб-сайті Вінницької обласної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (http://www.osva.vn.ua) та у соціальних мережах.

Нагадаємо, що цього року фінансову підтримку отримали 25 проектів громадських організацій Вінниччини, які співфінансуються коштами обласного бюджету на загальну суму 1 млн. грн.

 Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА


   
   
© OSVA.VN.UA