Іменинники місяця  


  04 червня

Коптяєв Петро Миколайович 

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1988-1990 рр.


   10 червня

Фармагей Павло Іванович 

Голова Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані    

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

30-ти річчю виведення військ колишнього Союзу РСР

з території Республіки Афганістан присвячується……

tulchin rada«Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих»

22 листопада 2018 року в м. Тульчині в приміщенні музичної школи відбулися урочистості, присвячені учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан.

В заходах взяли участь ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій в АТО,  представники органів державної влади та органів  місцевого самоврядування, навчальних закладів міста і громадських організацій.

Голова обласної Спілки ветеранів Афганістану Петро Кирилішин розповів про роботу організації, про реалізацію на теренах області проекту «Пам’ятаємо про загиблих - турбуємося про живих» в рамках співпраці громадських організацій та органів державної влади.  

Учасники зібрання хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих бойових побратимів та полеглих захисників України в зоні проведення АТО.

Делегація від учасників зібрання  поклала квіти до могил воїнів-«афганців»,  до пам’ятної стели загиблим учасникам АТО, Героям Небесної Сотні.

Учасники зібрання оглянули пересувну тематичну виставку «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану». Старший науковий співробітник обласного краєзнавчого музею Надія Добровольська зворушливо  розповіла  про життєвий шлях наших земляків  воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані.

Тепло зустрічали присутні в залі маму загиблого воїна Подолян Зінаїду Михайлівну.

Для учасників зібрання прозвучала тематична концертна програма гурту «Перевал» Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці, по завершенні якої заступник голови районної ради Надія Григорьєва подякувала  учасникам гурту – Олександру Скрипнику, Олександру Гончару та Анатолію Коцюбняку за зворушливі пісні.

В заході також взяли участь міський голова м. Тульчина Валерій Весняний, заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації Вадим Шклярук.

01 02
03 04
05 06
07 08
09 10

Офіційний сайт Тульчинської РДА


 

   
   
© OSVA.VN.UA