Іменинники місяця  


  04 червня

Коптяєв Петро Миколайович 

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1988-1990 рр.


   10 червня

Фармагей Павло Іванович 

Голова Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані    

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

30-ти річчю виведення військ колишнього Союзу РСР

з території Республіки Афганістан присвячується……

Jampil Gerb«Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих»

27 грудня у м. Ямполі по вулиці Незалежності відбулось урочисте відкриття реконструйованого меморіального комплексу воїнам, які загинули під час війни у Афганістані 1979-1989 років. Цей захід зібрав на площі біля пам’ятника тих людей, в серцях яких живе пам’ять. Пам’ять про тих молодих хлопців, які загинули на далекій афганській землі та залишилися навіки молодшими за своїх ровесників…

На захід з нагоди відкриття пам’ятника, який розпочався під звуки Державного Гімну України, завітали голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, делегація Піщанської районної спілки ветеранів війни в Афганістані на чолі з головою Олександром Скічко, голова Томашпільської організації Володимир Голотенко, представник Тульчинської організації, сільський голова с. Журавлівки Олег Ліньов, голова Ямпільської районної Спілки ветеранів Афганістану Олександр Білінський, міський голова Анатолій Юрченко, заступник голови районної ради Олександр Савчинський, представник Ямпільської РДА Роман Натальчук, комісар Ямпільського райвійськкомату Віктор Понкрашов, воїни-афганці Ямпільщини, мати ямпільчанина, загиблого в Афганістані, Надія Кожухар, учнівська молодь.

2 3

«Перебуваючи на військовій службі у Республіці Афганістан, ми намагалися забезпечити безпеку громадян та створити належні умови для розвитку країни, зокрема сфери освіти та соціального забезпечення. Але сталося так, як сталося: з часом нас було втягнуто у військові дії. Ми почали воювати. Як би зараз не оцінювали наше перебування у Афганістані, я можу з впевненістю говорити про те, що воїни-афганці з честю виконали покладений на них військовий обов’язок і сьогодні зберігають дух братерства», – відзначив голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Петро Кирилішин та вручив подяки Української Спілки ветеранів Афганістану міському голові Анатолію Юрченку та тим громадянам, які підтримали ідею реконструкції пам’ятника та втілили її у життя, привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

4 5

Олександр Білінський ознайомив присутніх із діяльністю районної Спілки ветеранів Афганістану та висловив щиру подяку всім, хто доклав максимум зусиль та часу, щоб реконструювати меморіальний комплекс і таким чином проявив свою шану і повагу до героїчного подвигу воїнів, загиблих в Афганістані.

7 8
9 10

Анатолій Юрченко вручив відзнаки міського голови та сертифікати громадянам, які проявили активну громадську позицію та взяли активну участь у процесі реконструкції пам’ятника, який необхідний для того, щоб ми з гордістю пам’ятали тих солдатів, які героїчно пожертвували власним життям та з честю виконували свій військовий обов’язок.

11 12

Перерізали голубу стрічку, що символізує відкриття пам’ятника воїнам – учасникам бойових дій у Республіці Афганістан, хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя меморіального комплексу вшанували світлу пам’ять героїв.

У рамках відкриття оновленого меморіального комплексу воїнам-афганцям відбулася година патріотизму для учнів Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Ямпільської дитячої музичної школи, а також співробітниками Музею Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані (1979-1989), обласного краєзнавчого музею було презентовано пересувну експозицію «Час і досі не згоїв рану, цей одвічний біль Афганістану».

13 14
15 16

Окрім цього, у заході взяв участь вокально-інструментальний гурт «Перевал» Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці під курівництвом учасника бойових дій в Афганістані Олександра Скрипника, який виконав декілька своїх авторських пісень.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA