Іменинники місяця  


  02 липня

Кирилішин Петро Андрійович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   02 липня

Маркевич Володимир Петрович

Голова Шаргородської районної Спілки ветеранів Афганістану


   04 липня

Білінський Олександр Іванович

Голова Ямпільської районної Спілки ветеранів Афганістану


   06 липня

Червонописький  Сергій  Васильович

Голова Української Спілки ветеранів Афганістану


   10 липня

Шуманський Петро Володимирович

Голова Калинівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   12 липня

Ніколаєв Юрій Миколайович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1990-1991 р.


   21 липня

Сторожук Олександр Володимирович

Голова Теплицької районної Спілки ветеранів Афганістану


   31 липня

Смоляк Олександр Григорович

Голова громадської організації "Тульчинська міська Спілка ветеранів війни в Афганістані"


   31 липня

Сташенко Наталія Миколаївна

Член Президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

 
   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

Засідання правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані

112 січня 2019 року в приміщені КЗ «Вінницька Академія неперервної освіти» відбулося засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані. Відповідно до статуту Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на засідання прибули керівники громадських організацій ветеранів війни в Афганістані районів та міст обласного підпорядкування області, члени ревізійної комісії обласної Спілки.

На засіданні правління внесено зміни до складу правління у зв’язку з кадровими змінами, підведені підсумки діяльності обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані в 2018 році та затверджено план роботи організації на 2019 рік.

Чільне місце а роботі правління зайняло питання про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ з території Республіки Афганістан, накреслено плани по відзначенню цієї дати в районних, міських, міськрайоних організаціях УСВА.

2 1

Відзначено хорошу роботу Ілінецької, Гайсинської, Тульчинської, Калинівської, Ямпільської та інших районних, Хмільницької міськрайонної, Жмеринської міської організацій УСВА.

Проаналізовано передплату газети Української Спілки ветеранів Афганістану «Третій тост».

Відзначено позитивну динаміку в роботі Олега Войтовича - керівника прес-служби обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані та адміністратора сайту у висвітленні роботи Спілки. В даний час з роботою сайту організації ознайомилося понад 11 тис. осіб, що найкращим показником серед обласних організацій УСВА.

3 4
5 6

На засідання відмічалося, що вшановуючи пам’ять бойових побратимів, які загинули під час війни в Афганістані, проведено реконструкцію та урочисто відкриті пам’ятники в мм. Калинівці, Ямполі, Іллінціях, встановлено меморіальні дошки в пам’ять про учасників бойових дій в Афганістані, які померли в мирний час в м. Гайсин, проведено підсвідку пам’ятника в м. Бар.

На виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2020 роки» та затвердженої ним Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2020 роки, обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 13 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 224, обласною Спілкою реалізовувався проект «Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», який передбачав залучення організацій громадського суспільства ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) до національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької області.

Партнерами проекту виступили:

7  8 

Громадські організації ветеранів війни в Афганістані області;

 

9 10

Музей Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані (1979-1989), працівники якого брали безпосередню участь у заходах проекту;

 

11 12

Вокально-інструментальний гурт «Перевал» Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці (керівник Олександр Скрипник), музиканти якого брали участь у заходах в районах області.

Дякуємо :

Хмільницькому аграрному центру професійно-технічної освіти;

Жмеринському вищому професійному училищу;

Іллінецькому державному аграрному коледжу;

Гущинецькому вищому професійному училищу;

Тульчинській дитячій музичній школі;

Ямпільській дитячій музичній школі.

Спільно з старшим науковим співробітником Вінницького обласного краєзнавчого музею Надією Добровольською накреслено плани співпраці між обласною Спілкою та краєзнавчим музеєм на 2019 рік.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA