Іменинники місяця  


   28 лютого

Гаврилишин  Анатолій  Михайлович

Голова Ладижинської міської Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)


   06 січня

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

Діалог з владою

01В рамках програми «Діалоги про Україну» у Вінниці відбулась зустріч  з Міністром оборони України Андрієм Загороднюком та  заступником Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олександром Терещенком, які роз’яснювали механізм мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Зустріч пройшла у приміщенні обласної філармонії ім. М. Леонтовича за участю голови ОДА Владислава Скальського, народних депутатів України, керівників органів державної влади та місцевого самоврядування, учасників бойових дій на Сході України, керівників громадських організацій ветеранів війни в Афганістані області та учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці, волонтерів.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які загинули під час бойових дій на Сході України.

«Діалог про Україну» у Вінниці точився доволі гострий, черга до мікрофона не зменшувалась протягом усієї зустрічі. Учасники бойових дій, волонтери та громадські активісти піднімали болючі питання про можливі ризики для України після розведення військ з лінії розмежування, умови і доцільність проведення виборів на окупованих територіях, захист мирних жителів у сірій зоні після відведення військ тощо.

1 2
3 4
5 6

 Пресслужба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA