Іменинники місяця  


   01 грудня

Мельник  Володимир  Петрович

Голова Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану


   08 грудня

Никуляк  Андрій  Анатолійович

Голова  Могилів - Подільської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані "ІНТЕР"


   21 грудня

Дрозд  Микола  Васильович

 Голова Тиврівської районної громадської організації «Українська Спілка ветеранів Афганістану» (воїнів-інтернаціоналістів)»


   22 грудня

 Голотенко  Володимир  Олександрович

 Голова Томашпільської районної Спілки ветеранів Афганістану


    26 грудня

Корнієнко  Володимир  Петрович

Голова Тростянецької районної Спілки ветеранів Афганістану "Саланг"


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Интернет-магазин nachodki.ru

VIII КОНФЕРЕНЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ)

 USVA30 жовтня 2019 року у Києві  відбулася VIII Конференція Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Свою роботу Конференція розпочала з ритуалу Пам’яті біля Всеукраїнського пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані і на території Церкви Воскресіння Хрестового біля «Стіни скорботи і пам’яті», відкритої на честь ветеранів Афганської війни, які загинули на сході України під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Хвилиною мовчання пом’янули ветеранів, які за останні роки пішли з життя в наслідок захворювань і поранень, отриманих в Афганістані.

Правління УСВА звітувало за п’ятирічний термін роботи.

Керувала роботою конференції  робоча група в складі голови УСВА С. Червонописького, голови Ревізійної комісії УСВА Ю. Виноградова і голови Дніпропетровської обласної організації УСВА В. Волошина.

З доповіддю за дорученням Правління виступив голова УСВА Сергій Червонописький.

Доповідь і її обговорення були повними, цікавими і емоційними. Право виступу надавалося не тільки делегатам Конференції. Керівники обласних організацій, члени Правління УСВА доповнили доповідь, внесли пропозиції до підсумкових документів і кандидатури голови УСВА на новий п’ятирічний період.

Діяльність Правління УСВА була визнана задовільною. Доповідь голови Ревкомісії УСВА, яку оголосив Юрій Виноградов, затвердили.

За пропозиціями Правління Хмельницької і Дніпропетровської обласних організацій та підтримки делегатів Конференції  головою УСВА на новий п’ятирічний період обрано Сергія Червонописького, а головою Ревкомісії УСВА – Юрія Виноградова.

Голова УСВА, відповідно до Статуту УСВА, запропонував склад Правління до якого ввійшли керівники територіальних організацій за посадами та  кандидатури своїх заступників Валерія Аблазова, Олександра Литвинова і Валерія Передрія.

Вінниччину на VIII - ій звітно-виборній Конференції Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) представляли Григорій Цирканюк  – член президії Вінницької обласної  Спілки ветеранів  війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів), Петро Шуманський – член правління обласної Спілки, голова Калинівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) та Петро Кирилішин – голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів (поза квотою).

І в інформаційних матеріалах виданих до дня проведення конференції і у виступі голови УСВА С.Червонописького відмічалася позитивна співпраця Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані з науковими співробітниками Вінницького обласного краєзнавчого музею у створенні пересувної виставки та районних музеїв, кімнат, відзначення 25-ти річного ювілею музею, видання фотоальбому «Вони пройшли крізь вогонь», з департаментом інформаційної діяльності та зв’язків з громадкістю обласної державної адміністрації в реалізації проекту «Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», який  передбачав залучення організацій громадського суспільства ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) до національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької області.

Відзначалося, що громадськими організаціями Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані проводиться велика робота по вшануванню пам'яті воїнів -  уродженців Вінницької області, які загинули під час війни в Афганістані. За звітний період в  області вперше було відкрито пам'ятники в містах Козятин, Бар, в  смт. Піщанка, Вапнярка,  перейменовано ряд вулиць в честь загиблих героїв.

В інформаційному забезпечені ветеранів війни в Афганістані Спілка організувала передплату 2060 примірників газети УСВА «Третій тост», а сайт обласної Спілки відвідало близько 12400 осіб.

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, делегати конференції від обласної організації  щиро вітають Сергія Червонописького  з високим довір’ям делегатів Конференції - переобранням на посаду голови УСВА. Таке рішення свідчить не лише про високу довіру ветеранів війни в Афганістані з усієї країни, а й про Ваш беззаперечний авторитет серед всієї ветеранської спільноти України та активну громадянську позицію.

У Постанові Конференції визначені основні напрями роботи організації, які спрямовані на сприяння встановлення сталого миру в Україні, захисту соціальних прав ветеранів і їхніх родин, зміцнення єдності їх громадських організацій.

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12
13 14
15 16
17 18
19 20

Текст виступу голови УСВА Сергія Червонописького і фотографії з Конференції розміщені на офіційному сайті Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Пресслужба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA