Іменинники місяця  


    07 серпня

Івасик  Анатолій  Олксійович 

Голова Бершадської районної організації Партії ветеранів Афганістану


    19 серпня

Скічко  Олександр  Миколайович 

Голова Піщанської районної Спілки ветеранів Афганістану 


    24 серпня

Нечай  Василь  Олександрович 

Директор підприємства  "Іскра"


    24 серпня

Цирканюк  Григорій  Григорович 

Член президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


    27 серпня

Цегельнюк  Олександр  Гаврилович 

Голова Погребищенської районної організації  Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)


   

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
http://nachodki.ru/

 У Вінниці 22 лютого 2020 року біля Спасо-Преображенського кафедрального собору відкрили           меморіальну дошку в пам'ять про загиблих у війні на Сході України уродженців Вінницької області.

122 лютого біля Спасо-Преображенського кафедрального собору відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки в пам’ять про загиблих у районі проведення АТО/ООС воїнів Вінниччини. Чин освячення та молитву за загиблими звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон разом із з духовенством Православної Церкви України.

В меморіальному заході та спільній молитві окрім вірян та духовенства взяли ветерани війни на Сході України, військовослужбовці гарнізону, командування Повітряних Сил Збройних Сил України, волонтери, родичі загиблих та представники громадськості.

2

На меморіальних дошках, встановлених поруч із будівлею собору, викарбувано імена 255 –ти мешканців Вінниці та Вінницької області, які з 2014 по 2020 рік загинули під час проведення бойових дій у Донецькій та Луганській областях, захищаючи незалежність України та територіальну цілісність держави. «На жаль, ще один траурний вантаж в ці хвилини доправляється до Вінницької області» – зазначив ветеран війни на Сході України, головний спеціаліст Міністерства у справах ветеранів України   Олег Дмитрійчук. Віруючі собору щосуботи поминатимуть загиблих героїв під час молитви.

1

Відкриття та освячення меморіальної дошки відбулося у Батьківську суботу, коли Православна Церква поминає усіх померлих. Керуючий Вінницькою та Барською єпархією Православної церкви України митрополит Симеон в своєму слові згадав і «воїнів убієнних в Афганістані».

3

Захід приурочили до 5-ї річниці виведення українських військ з Дебальцевого

 


 ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA