Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Расширения Joomla 3

Вітаємо з Ювілеєм !!!

505 січня 2014 року відзначає своє перше п’ятдесятиріччя ЗОРЯ Василь Михайлович - голова Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів), член правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Народився 5 січня 1965 року в селі Терешки Барського району, Вінницької області. Після закінчення Журавлівської середньої школи в 1982 році Зоря В.М. розпочав трудову діяльність в с. Терешки. 11 травня 1983 року був призваний до лав Радянської армії та направлений до учбового центру в м. Ашхабад, а після його завершення разом з іншими військовослужбовцями був відряджений до Афганістану в 191 окремий мотострілковий полк. З перших днів брав участь в бойових операціях, нагороджений медаллю «За бойові заслуги».

ZVM 2

Повернувшись додому, вступив та успішно завершив повний курс Львівського торгово-економічного інституту. Певний час працював в системі споживчої кооперації, правоохоронних органах та в системі податкової міліції.

15 лютого 2007 року на загальних зборах учасників бойових дій в Афганістані був обраний головою Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).

22 травня 2012 року, разом з однодумцями, було відкрито залу-музей у ЗОШ №1 м. Бар.

14 жовтня 2014 року в центрі міста Бар урочисто відкрито пам’ятник воїнам – уродженцям Барського району, які загинули під час війни в Афганістані.

Постійно піклується про лікування та оздоровленням учасників бойових дій в Афганістані, інвалідів афганської війни та членів сімей загиблих воїнів.

Користується заслуженим авторитетом серед керівництва районної державної адміністрації та районної ради, ветеранської громадськості, викладацького колективу педагогічно - гуманітарного коледжу, керівництва «афганських» організацій області. Нагороджений відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану, а також Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради. За активну громадську діяльність відзначався грамотами Барської районної державної адміністрації та районної ради, міського голови м. Бар.

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані щиро вітає ювіляра з днем народження і висловлює слова глибокої поваги за Вашу активність, наполегливість і принциповість у відстоюванні інтересів ветеранів афганської війни та сімей загиблих.

Тож нехай цей ювілейний день народження стане для Вас щасливим, додасть нових сил, енергії і надихання в усіх Ваших благородних починаннях, яким Ви віддаєте весь жар свого серця, досвід, знання, організаторський талант.

Дай  Бог міцного здоров'я, благополуччя та щастя на Многія літа Вам та Вашій родині.

big rozes

Голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані                     П.Кирилішин

Голова ревізійної комісії                                                                                  М.Баран


 

   
© OSVA.VN.UA