Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Здесь нашел интересный обзор

"Афганці" - сьогоднішнім захисникам

Gajsin 125 грудня 2014 року минуло 35 років, як керівництво Радянського Союзу ввело війська в Афганістан, розпочавши тривалу, виснажливу й кровопролитну війну.

З нагоди цієї несвяткової дати Гайсинська районна організація Спілки ветеранів Афганістану провела захід по вшануванню учасників тієї неоголошеної війни. Колишні "афганці" поклали квіти до портретів своїх шістьох побратимів, полеглих на чужій землі, до пам'ятного знака воїнам-інтернаціоналістам в міському парку Слави. Вони також вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, поклавши квіти до пам'ятного знака в парку імені Богдана Хмельницького.

Голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Володимир Свіріпа виступив із промовою, у якій нагадав про ті важкі й тривожні роки, про сьогоднішні проблеми учасників війни в Афганістані, про те, що уроки історії варто пам'ятати, аби вони не повторилися.

Gajsin 1 

Гайсинські "афганці" напередодні Нового року провели ще одну надзвичайно важливу й патріотичну акцію. Вони організували збір продовольства та необхідних речей для наших воїнів на сході країни. До цієї справи активно підключилися й діти з села Рахнівки. Загалом було зібрано шість тисяч гривень, триста кілограмів макаронів, близько трьох тонн інших харчів.

Також люди зносили для своїх захисників теплий одяг, шкарпетки, подушки, ковдри, медикаменти. Всю допомогу двома мікроавтобусами відправили в зону бойових дій.

Супроводжував вантаж, який здебільшого призначався бійцям-гайсинчанам, учасник бойових дій в Афганістані Володимир Ткачук. За 10 днів шляху відвідали близько десяти блокпостів на території Луганської та Донецької областей. Їхній маршрут розписаний на державному прапорі, що віднині зберігатиметься в районному музеї ветеранів війни в Афганістані.

Олександр Рябокінь.

Фото Володимира Плахотнюка.

 Газета "Трибуна праці" м.Гайсин


 

   
© OSVA.VN.UA