Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

Засідання організаційного комітету

 org 1П’ятого лютого, в конференц-залі облдержадміністрації відбулося засідання обласного організаційного комітету з підготовки та проведення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ої річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Республіки Афганістан.

Головував на засіданні заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, голова Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці Анатолій Перебитюк, голова Спілки учасників бойових дій в Афганістані ПС ЗСУ Олександр Піддубний та керівники відповідних структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Розпочинаючи нараду Ігор Івасюк зазначив, що: «Відзначаючи чергову річницю виведення військ з Афганістану, ми маємо вкотре ствердити, що український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам і службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Не обминула ця війна і Вінниччину. З понад 3-х тисяч наших земляків, що пройшли шалене пекло афганської війни, 168 наших земляків більше ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Майже 200 учасників бойових дій отримали поранення в боях, 116 - повернулися інвалідами».

org 0

Перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Альона Лавровська повідомила про заходи, що проводитимуться в області в рамках відзначення вищезазначеного свята.

Так, за її словами, 13 лютого об 11.00 год. в облдержадміністрації відбудеться вручення учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав обласних відзнак. Окрім того, відбудеться делеговане покладання гірлянд до пам’ятників воїнам, які загинули в Афганістані (Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниця) до Вічного вогню Слави та до пам’ятного знаку Небесної сотні та загиблим героям АТО (площа Європейська).

15 лютого відбудеться покладання квітів на Європейській площі та урочиста хода вул. Соборною до пам’ятника воїнам-подолянам, які загинули в Афганістані, а також мітинг-реквієм та фестиваль афганської пісні в концертному залі обласної філармонії «Плеяда».

В ході наради головою обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петром Кирилішиним внесено пропозицію про проведення 13 лютого 2015 року зустрічі керівників громадських організацій ветеранів війни в Афганістані з керівництвом обласної державної адміністрації та обласної Ради щодо виконання Угоди про взаємодію та співпрацю між обласною державною адміністрацією, обласною Радою та обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані від 22 січня 2012 року та про надання допомоги в проведені спортивних змагань на честь загиблих у війні в Афганістані воїнів у Тростянецькому та Хмільницькому районах.

org 2 org 3

На завершення заходу Ігор Івасюк дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та висловив переконання щодо гідного відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій.

org 4 org 5

Детальний план відзначення 26-ої річниці виведення військ з Афганістані розміщено на сайті обласної Спілки.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA