Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
nachodki.ru интернет-магазин


USVAУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

 (воїнів-інтернаціоналістів)

 

Розрахунковий рахунок 26005001407001                                   01054, м. Київ-34, вул. Ярославів Вал, 36 Є

в "Укрінбанку" м. Києва, МФО 300142                                                      тел./факс 272-17-76,272-47-45 

ЗКПО 00039864                                                                                                 E-mail:usva2007@ukr,net


„05   ” 02   2015 р. №   83

 

Звернення ветеранів війни

до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 Шановні бойові побратими!

На жаль дні, які ветерани війни в Афганістані 25 років відзначали як свято завершення останньої війни, в якої брали участь сини України, співпали з загостренням внутрішньої політичної ситуації в Україні і ескалацією іноземного втручання у справи нашої Держави, а потім і прямої збройної агресії з боку Росії, яка створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні.

Ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав, об’єднані в Українську Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), у своїх діях завжди займають державницьку позицію.

УСВА з перших днів збройного протистояння бере активну участь у відстоюванні незалежності і цілісності Держави. Президенту України Верховному Головнокомандуючому Збройними Силами України були направлені пропозиції по використанню життєвого, бойового досвіду і потенціалу ветеранів афганської війни. Були видані юридичні та медичні Пам’ятки для кожного бійця, які воюють і повертаються з зони бойових дій. Багато ветеранів, не дивлячись на вік і стан здоров’я, зі зброєю в руках беруть безпосередню участь у захисті Батьківщини. На жаль, серед наших бойових товаришів є поранені і загиблі.

УСВА, користуючись власними можливостями в Донецькій и Луганській областях, сприяє розшуку пропалих без вісти і звільненню з полону захисників Батьківщини.

Територіальні, міські, районні організації УСВА надають допомогу в матеріальному забезпеченні наших воїнів. «Афганці» добре знають ціну війни і проводять заняття з мобілізованими воїнами, в областях працюють громадські центри навчання військовій справі.

УСВА бере активну участь у волонтерському русі. Ветерани збирають і доставляють до військ гуманітарну допомогу: індивідуальні засоби захисту воїнів, медикаменти, продукти харчування, відремонтовану і підсилену бронею автотехніку і багато іншого.

Наслідки війни, крім важких безповоротних втрат, страждань поранених воїнів і мирних громадян, погіршують стан життя всіх ветеранів. Наявні спроби списувати на війну всі негаразди в соціальній сфері, перекласти її тягар на найбільш вразливі верстви населення, перш за все ветеранів війни, родини загиблих воїнів. Прикладом такого підходу є прийняття Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», від 28 грудня 2014 року № 76, яким сім’ї наших загиблих побратимів вже з літа будуть позбавлені пільг. Іншими актами від імені Держави податком обкладені пенсії, зокрема і інвалідів війни.

Цього не можна допустити!

Проти таких кроків руйнування соціальних прав народу України УСВА спільно з іншими всеукраїнськими громадськими організаціями провели попереджувальну масову акцію протесту під стінами Верховної Ради, Адміністрації Президента і Кабінету Міністрів України під гаслом «Ми ще живі – разом ми сила» та направили відкрите звернення до керівників депутатських фракцій і груп Верховної Ради України про визнання через Конституційний суд України неконституційними прийняті закони та поновлення встановленого законами України обсягу прав на належний соціальний захист ветеранів війни і праці, воїнів-інтернаціоналістів, чорнобильців, жертв нацистських переслідувань інших вразливих категорій громадян.

Шановні ветерани! Ми завжди були зі своїм народом, відстоюємо зараз і будемо відстоювати наші спільні завоювання. Сьогодні, відзначаючи День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ту річницю виводу військ з Афганістану, ми вимагаємо головне - від тих, хто робить замах на наш суверенітет і нашу незалежність: Зупинітеся! Досить лити кров і калічити народ!

 

За дорученням Правління УСВА

                                          Голова УСВА                        fax gol usva                      С. Червонописький


 

   
© OSVA.VN.UA