Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

День вшанування учасників бойових дій в Афганістані в м. Вінниці

 115 лютого, з нагоди 26-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав члени Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані та громадськість разом керівництвом області та міста, ветеранами Великої Вітчизняної війни вшанували пам'ять загиблих в Афганістані воїнів.

Зібравшись біля обласного Музею Пам’яті воїнів, які загинули під час війни в Афганістані присутні ветерани афганської війни низко вклонилися загиблим ветеранам Великої Вітчизняної війни, героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО поклавши до пам’ятників зведених на їх честь квіти.

2 3

 Урочистою ходою колона ветеранів війни в Афганістані з фотографіями загиблих воїнів пройшла вулицею Соборною - центральною вулицею міста.

4 5

 Біля пам’ятника загиблим в Афганістані воїнів, що в Центральному парку культури і відпочинку відбувся мітинг-реквієм. Присутні хвилиною мовчання та військовим салютом вшанували пам'ять загиблих побратимів.

6 7
8 9

 В мітингу взяв участь голова обласної Ради Сергій Свитко, заступники голови обласної державної адміністрації та міського голови м. Вінниці, делегації районних організацій ветеранів війни в Афганістані області.

10 11
12 13

В рамках заходів в приміщенні концертної зали обласної філармонії відбувся обласний фестиваль військово-патріотичної та афганської пісні «Дорогами надії - 2015», за участю творчих колективів області та гуртів афганської пісні громадських організацій ветеранів війни в Афганістані.

14 15
16 17

 Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані

Фото Прес-служби ОСВА та сайту vin.gov.ua


 

   
© OSVA.VN.UA