Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Nikoly znov

Відзначення 70-ти річчя Перемоги на Вінниччині.

70 peremoga

В обласній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення на Вінниччині 70- ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

У вступному слові заступник голови - директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк акцентував особливу увагу на новому підході у відзначенні цієї дати. «Відповідно до Указу глави держави №169/2015 Україна та Вінниччина зокрема, розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення» - наголосив Ігор Івасюк.

В ході зібрання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк розповіла присутнім про основні заходи, що відбуватимуться в області протягом святкових днів.

«Всі заходи розпочинаються 7 травня. Цього дня відбудеться урочистий прийом ветеранів війни, нагородження їх почесними відзнаками та святковий концерт. Також цього дня розпочинає роботу виставка присвячена 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» - відзначила Світлана Василюк. 

Програма вшанування пам’ятної дати 8 травня включає низку заходів, які проходитимуть у всіх населених пунктах краю, в тому числі в обласному центрі. Цього дня у храмах області заплановано молебні за полеглими героями, покладання квітів до меморіальних дощок, пам’ятних знаків, могил загиблим воїнам. Продовжать свою роботу тематичні виставки, відбудуться святкові концерти. Також 8 травня на Європейській площі Вінниці проходитиме молодіжний флеш-моб "Ніколи знову!".

9 травня, за словами Світлани Василюк в обласному центрі пройде загальноміська акція "Дзвони Перемоги", молебень за загиблими біля пам'ятника Т. Шевченку, хода миру та єднання від площі Шевченка до Меморіалу Слави, урочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної сотні та загиблим Героям АТО і Вічного вогню. Також, відбудеться традиційна зустріч керівництва області та міста з ветеранами в обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни.

Протягом усього дня триватиме низка концертних програм на різних майданчиках міста.

Підводячи підсумки засідання оргкомітету, Ігор Івасюк відзначив: «Жоден ветеран чи учасник війни на має бути забутим. Ми повинні зробити все для того, аби наші дорогі ветерани почували себе переможцями не лише в святковий день, а щодня. Громадськість області також має активно долучитися і привітати всіх без виключення ветеранів».

В роботі організаційного комітету взяв участь голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, який повідомив, що ветерани війни в Афганістані області обов’язково візьмуть участь у всіх святкових заходах та привітають ветеранів Великої Вітчизняної війни зі світлим святом Великої Перемоги.

0 15

 Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані

Фото  сайту vin.gov.ua


   
© OSVA.VN.UA