Бесплатные шаблоны Joomla

Вшанували пам'ять воїна-афганця

01З метою відродити давно втрачену традицію, вшановувати пам'ять бойових побратимів у день їх смерті, голова Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану Свіріпа В.М., його заступник Стецюк П.І., члени ради: Білєвський О.В., Нестєров О.О. відвідали могилу воїна-інтернаціоналіста Олександра Чорноволика, який загинув 26 квітня 1984 року у далекій та чужій країні – Афганістані.

У с. Жерденівці на сільському цвинтарі на членів спілки чекала мати Ніна Костянтинівна. Присутні поклали до могили воїна квіти, свічки, хліб, солодощі та вшанували пам'ять померлого хвилиною мовчання.

Під час спілкування мати пригадувала юнацькі роки свого сина та ділилась з наболілим: уже 31 рік, як її син спочиває в землі, а військового квитка і повідомлення з військової частини про смерть досі не має. Члени спілки обіцяли допомогти вирішити це питання. На завершення зустрічі, Ніна Костянтинівна щиро дякувала чоловікам за те, що шанують та пам’ятають про її сина.

02 01

 Влітку члени спілки ветеранів Афганістану планують відвідати могили загиблих в Афганістані В.М. Бакалова (Гайсин), О.Г.Дмитрука (с.Мелешків), та В.В. Гнелиці (с. Зятківцях) та загиблого під час війни на Сході України С.В.Ковриги (Гайсин).

Варто відзначити, що Спілці воїнів Афганістану допомагають небайдужі люди, які розуміють велич подвигу воїнів-афганців, один з них, Д. А. Іщенко, який надав транспорт для поїздки у с. Жерденівку.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   
© OSVA.VN.UA