Интернет-магазин nachodki.ru

01

Дорогі бойові друзі!

Прийміть найщиріші вітання до Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом та Дня Перемоги !

Сьогодні, в цей світлий і святий для всіх нас день, звертаюся до Вас, шановні дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Висловлюю свою безмежну синівську вдячність усім тим, хто важкою, ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував Перемогу в тилу, усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Вам довічна наша синівська шана і повага. Низький уклін вам за це!

Ми всі – одна команда. Я знаю, члени Української Спілки ветеранів Афганістана (воїнів-інтернаціоналістів) завжди працювали на стабільність у своєму рідному краю. У нас єдина мета – зробити все можливе для процвітання України.

Шановні ветерани! Ще раз вітаю Вас зі святом. Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день.

Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не полишають Ваші оселі.

Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. Відомо, що майже кожна українська родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. Зараз не можу назватии усіх визволителів поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна.

Зі святом Вас!

Голова УСВА                    fax gol usva                   С.Червонописький


 

   
© OSVA.VN.UA