Статьи и обзоры nachodki.ru

День Перемоги у Вінниці

019 травня громадськість Вінниччини, представники органів державної влади та місцевого самоврядування області та міста зібралися в обласному центрі з нагоди 70-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, щоб вшанувати усіх полеглих та живих ветеранів цієї війни.

Святкову ходу миру та єднання було організовано від площі Т. Шевченка, центральною вулицею Соборна, до Вічного вогню Слави, що на Європейському майдані для урочистої церемонії покладання квітів на честь цієї величної дати.

02 03

Участь у молебні за Україну за захисників України, у ході миру взяли ветерани Другої світової війни та члени їхніх родин, учасники бойових дій в Афганістані та в інших зарубіжних країнах, воїни Збройних Сил України - учасники бойових дій на сході України, командування Повітряних Сил Збройних Сил України, народні депутати України, депутати обласної та міської рад області, керівники релігійних управлінь області, громадських організацій, представники трудових, творчих та молодіжних колективів.

12 13

Урочистості розпочались зі спільного молебню представників різних релігійних конфесій Вінницької області за здоров’я ветеранів та сучасних захисників України, мир і спокій в українській державі.

04

Після завершення ходи миру та єднання відбулась церемонія покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні і воїнам АТО, які загинули за незалежність України.

05 06

 Усіх загиблих у роки Другої світової війни згадали хвилиною мовчання, поклали квіти до Вічного вогню Слави.

07

Згодом колона учасників бойових дій в Афганістані, членів сімей загиблих воїнів   вирушила до пам’ятника воїнам, які загинули під час війни в Афганістані, що в Центральному парку культури та відпочинку ім. М.Горького, щоб покласти квіти та згадати всіх тих, хто проліг в бою на далекій афганській землі. Адже військова слава покоління ветеранів афганської війни кувалася на бойових традиціях ветеранів Великої Вітчизняної війни і тому в цей день ми в єдиному строю.

08 09
10 11

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   
© OSVA.VN.UA