Интернет-магазин nachodki.ru

Щодо пільгового проїзду ветеранів війни в Афганістані м. Вінниця.

transЗасоби масової інформації м. Вінниця та керівництво КП «Вінницька транспортна компанія» розповсюдили інформацію про те, що рішенням Вінницької міської ради від 27.03.15 № 2114 «Про забезпечення пільгового проїзду окремих категорії громадян» для того щоб скористатись пільговим проїздом, необхідно оформити проїзні квитки, звернувшись до Прозорих офісів.

 

Так право на безкоштовний проїзд в муніципальному транспорті м. Вінниці матимуть громадяни:

  • учасники бойових дій та інваліди війни; 
  • ветерани військової служби та прирівняні до них особи; 
  • реабілітовані особи;
  • учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалі, віднесені до 1 та 2 категорій;
  • інваліди першої та другої груп, діти-інваліди та супроводжуючі їх особи;
  • діти з багатодітних родин.

Жителі обласного центру – пільговики, які відносяться до цих категорій повинні оформити у прозорих офісах проїзні квитки.

==============================================================

Обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані вважає прямим порушенням Конституції України та Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в частині вибіркового застосування законодавства на різних територіях. Так ветеран війни в Афганістані, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник ліквідації наслідків аварія на Чорнобильській АЕС, який проживає у м. Вінниця користується пільгами щодо пільгового проїзду, а такий же самий пільговик, вказаних категорій – житель Вінницької області таким правом користуватися не зможе.

Голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин звернувся з офіційним листом до виконуючого обов'язки Вінницького міського голови Моргунова С.А. з проханням надати офіційні роз'яснення з цього приводу.

Текст листа додається.

==============================================================

USVA

       УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

               (ВОЇНІВ – ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ)

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ

(ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ)

21050, м. Вінниця, вул. Козицького, 35-А,                     Р/р №32309314701 в обласному управлінні

           тел/факс (043-2) 56-29-30                                 Національного банку України, МФО 302504

                          E-mail:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.                                                                    код 13314349


            

           « 15 » квітня 2015 року № 42                                            

                                                                                        Виконуючому обов'язки

Вінницького міського голови

Моргунову С.А.

 Щодо пільгового

проїзду в міському транспорті

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачений безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Рішенням Вінницької міської ради від 27.03.15 № 2114 «Про забезпечення пільгового проїзду окремих категорії громадян» передбачено запровадження персональних пільгових проїзних квитків та доручено прозорим офісам їх видавати тільки для жителів міста.

Чинним законодавством України передбачено, що права та пільги для ветеранів війни і членів їх сімей, встановлені раніше законодавством   України   і   законодавством колишнього Союзу РСР, не можуть бути скасовані без їх рівноцінної заміни.

Нормативні акти органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які обмежують права і пільги ветеранів війни, передбачені цим Законом, є недійсними.

Враховуючи звернення ветеранів, просимо надати офіційні роз'яснення про порядок пільгового проїзду ветеранам війни, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильскій АЕС, які проживають на території області і не є жителями обласного центру.

Голова обласної Спілки ветеранів

       війни в Афганістані                                                        Петро КИРИЛІШИН

==============================================================

1

2

Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані заявляє про те, що рішення Вінницької міської ради від 27.03.15 № 2114 «Про забезпечення пільгового проїзду окремих категорії громадян» є таким, що обмежує права і пільги ветеранів війни, і тому, є недійсними та підлягає скасуванню.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   
© OSVA.VN.UA