Интернет-магазин nachodki.ru

ЗВЕРТАЄМОСЬ ПРО ДОПОМОГУ

Після повернення з чергової поїздки в зону ООС (АТО) у Анатолія Кондюка стався обширний інфаркт. Є потреба в тривалому курсі лікування (на жаль пізно діагностований інфаркт). За результами обстеження рекомендовано провести оперативне лікування.

image002

Анатолій народився 15 грудня 1960 року у с. Борівка Чернівецького району Вінницької області. До лав Радянської Армії призваний 2 травня 1979 року. З грудня 1980 року по червень 1981 року — служив у 122-му мотострілецькому полку м. Кундуз. Брав участь у бойових діях. Під час виконання одного із завдань отримав контузію.

image004

Після звільнення у запас навчався і працював у Вінницькому трамвайно-тролейбусному управлінні водієм. Інвалід війни III групи.

image006

З березня 2014 року на сході України. Доставив у Донецьку і Луганську області за 54 поїздки 150 тон допомоги бійцям ЗС України. Побував під Дебальцевим, Горлівкою, Щастям. Під час доставки одного з вантажів отримав контузію.

image008

Нагороджений відзнакою Президента України_орденом «За заслуги» III ступеню, орденом «За вірність народу України», медаллю «За гідність та патріотизм», відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

Шановні бойові друзі! На проведення лікування потрібні кошти, яких в сім'ї немає. Звертаємо до всіх членів Спілки, волонтерів, допомогти Анатолію.

Кошти можна переводити на картку дружини Анатолія:

5168 7573 7893 2570 - Приватбанк -  Кондюк Тетяна.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA