Шаблоны Joomla здесь

РІШЕННЯ ПРАВЛІННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

9 КВІТНЯ 2019 РОКУ

  usva 2Проаналізувавши підсумки І-го туру виборів Президента України, Правління УСВА підтверджує своє рішення від 14 березня 2019 року про недовіру гаранту Конституції України, діючому Президенту України Порошенку П. О. у зв’язку з постійними порушеннями конституційних прав і гарантій ветеранів, інвалідів війни, родин загиблих воїнів.

Правління УСВА в черговий раз звертає увагу суспільства на неспроможність Гаранта Конституції України Порошенка П. О. організувати процес повернення сталого миру в Україні.

 

Усвідомлюючи право громадян України на вільне волевиявлення при голосуванні, Правління УСВА закликає у 2-му турі виборів Президента України віддати свій голос за Зеленського В. О.

  Правління УСВА висловлює свою надію, що новий Президент знайде у себе сили відмовитися від послуг одіозних особистостей в органах виконавчої влади і об’єднає навколо себе справжніх фахівців і патріотів, спроможних виконувати найскладніші завдання по проведенню необхідних реформ виключно в інтересах Держави і українського народу.

Голова УСВА

Сергій Червонописький.


 

   
© OSVA.VN.UA