Іменинники місяця  

 28 лютого

Гаврилишин  Анатолій  Михайлович

голова Ладижинської міської Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)

 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Интернет-магазин nachodki.ru

В с. Жерденівка вшанували пам'ять героя.

Gaysin25 квітня 2019 року виповнилося 35 років з дня загибелі нашого земляка - Олександра Чорноволика, бійця під час війни в Афганістані, уродженця с. Жерденівка Гайсинського району.

Представники Гайсинської районної спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою Володимиром Свіріпою спільно з сільським головою Миколою Кучеруком цього ж дня відвідали родину загиблого героя, поспілкувалися з його матір’ю та побували на могилі загиблого побратима, де запалили свічу пам’яті та вшанували світлу пам’ять про Олександра Чорноволика хвилиною мовчання.

 

1

Також члени Гайсинської районної спілки ветеранів Афганістану зустрілися із школярами місцевої школи, на фасаді якої розміщена меморіальна дошка колишнього випускника. В школі пройшов урок мужності, присвячений 35-й річниці від дня загибелі Олександра Чорноволика.

2

Володимир Свіріпа вручив сільському голові Миколі Кучеруку почесну нагороду Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) – медаль «Честь, Мужність, Пам'ять» та висловив йому щиру вдячність за допомогу родині загиблого воїна, співпрацю та розуміння.

3

Петро Стецюк – учасник бойових дій в Афганістані,

член Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану


 

   
© OSVA.VN.UA