Интернет-магазин nachodki.ru

16 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Шановні медичні працівники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з професійним святом!

Цього року День медичного працівника збігається з християнським святом – Днем Святої Трійці і це символічно, адже професія медика найлюдяніша у світі, медикам притаманний дух гуманізму, самопожертві і мудрості.

Тисячі військових лікарів, медичних сестер брали участь в Афганській війні, де з честю виконали обов'язки і медиків, і бійців. Бойовими орденами і медалями нагороджено 2,5 тисячі офіцерів медичної служби, більш як 600 санінструкторів і санітарів, 679 цивільних лікарів і медичних сестер.

med 19

Ветерани війни вдячні військовим медикам, своїм бойовим побратимам, які завжди приходили і приходять на допомогу. Серед них: Георгій Циганок, Рафік Камалов, Омар Базаров, Ігор Казьмерович, Анатолій Гончарук, Іван Сулан, Віталій Коваленко, Валерій Колесник, Віталій Конєв, Василь Бойко, медичні сестри Світлана Терешкова, Олена Говорова, Світлана Беліменко, Наталія Біленко, Олександра Гусаківська, Ніна Карнач, Ірина Медведєва, Валентина Плахотна, Тетяна Велігорська, Людмила Белкіна, Світлана Тютюнник і багато інших.

Воїнам-інтернаціоналістам, родинам загиблих добре відомий госпіталь «Лісова поляна» та інші медичні заклади в областях країни, де надають висококваліфіковану медичну допомогу і де працюють чудові лікарі.

Більше 3,5 тисяч військових медиків беруть участь у наданні медичної допомоги українським воїнам в Операції об’єднаних сил. За зразкове виконання обов’язків більш 300 медиків відзначені високими державними нагородами.

Своєю працею ви допомагаєте долати перешкоди на шляху будівництва демократичної, незалежної і могутньої держави, мета якої — здорова нація.

Бажаємо вам, шановні медичні працівники, успіхів у фаховому зростанні, особистого щастя, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, Божої й державної підтримки, а головне – миру і злагоди у нашій країні!

З глибокою повагою —

Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,

голова УСВА.


 

   
© OSVA.VN.UA