Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Ветеранський семінар у Вінниці

gospitalЗ 3 по 21 червня 2019 року на базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни проходив тематично-оздоровчий семінар голів обласних, районних, міських ветеранських організацій Вінниччини.

Семінар організовано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації з 3 по 21 червня 2019 року для п’яти категорій ветеранів – представників організацій ветеранів України, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, обласної Спілки війни в Афганістані, обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та їх дітей, обласної Спілки інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій.

У відкритті семінару взяв  участь заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Іван Педорук, заступник  начальника госпіталю Віктор Джигалюк, голови обласних ветеранських організацій Леонід Копецький, Петро Кирилішин, Любов Севастьянова та Микола Ситар. 

«Сьогодні в цій залі зібрались лідери громадських ветеранських організацій, ті, хто в містах і районах області веде за собою ветеранів, хто, не рахуючись з особистим часом, віддає всього себе справі. Бажаю вам, шановні учасники семінару, плідно попрацювати під час семінару, з’ясувати усі проблемні для вас питання, аби потім довести їх до своїх організацій, до найвіддаленіших куточків нашої області. Але головне, щоб  ви добре  поправили здоров’я» - зазначив, відкриваючи семінар, Іван Педорук.

Під час семінару ветерани обговорили різноманітні питання, вирішували ті чи інші проблеми та провели спілкування з керівниками департаментів, управлінь, обласних організацій причетних до виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» зокрема: з працівниками департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, начальником Головного управління ПФУ у Вінницькій області, заступником директора департаменту охорони здоров'я ОДА, працівниками Головного управління юстиції у Вінницькій області та  департаменту  міжнародного  співробітництва  та  регіонального розвитку  ОДА.

1 2
3 4
5 6

 Медичний персонал госпіталю зробив все для того, щоб в тритижневий період перебування в госпіталі кожен ветеран підлікувався, а також отримав інформацію щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Відповідно до робочого плану проведення тематично-оздоровчого семінару, окрім лікування, учасники семінару переглянули різноманітні концертні програми та виступи  художньої самодіяльності аматорських колективів м. Вінниці та районів області, а керівники ветеранських «афганських» організацій області провели засідання правління обласної Спілки та взяли участь у заходах по відкриттю меморіальних дощок та пам’ятного знаку в м. Козятин та с. Самгородок Козятинського району.

7 8

Загалом в роботі семінару взяти участь 27 учасників бойових дій в Афганістані - керівників та активістів майже всіх ветеранських організацій області.

Ветерани війни в Афганістані висловили вдячність керівництву та медичному персоналу обласного клінічного госпіталю за їх високий професіоналізм, чуйність і увагу, а працівникам департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації за організацію семінару .

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA