Іменинники місяця  

 05 січня

Зоря Василь Михайлович

голова Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

 

   06 січня

Гордійчук Олексій Ульянович

голова Тульчинської районної  Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)

 

   09 січня

Вівчарук  Василь  Миколайович

голова Чечельницької районної організації  Української Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) 

 

   25 січня

Наметченко  Олександр  Віталійович

голова Запоріжського обласного об'єднання  Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)"

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

В боротьбі за соціальні права

USVAВідповідно до рішення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 19 червня 2018 року у Києві зібралися ветерани війни в Афганістані з усієї України.

Вінниччину представляли учасники бойових дій в Афганістані міста Вінниці, делегати Спілки ветеранів війни в Афганістані Вінницького району (голова Олександр Ковальчук), Спілки ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району (голова Володимир Гончарук), Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану (голова Олексій Гордійчук), Гайсинської районної Спілки (голова Володимир Свіріпа), Калинівської районної Спілки (голова Петро Шуманський) керівники ветеранських організацій ветеранів війни в Афганістані області та учасники бойових дій в Афганістані, які перебували на семінарі та лікуванні в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

1

Ветерани зібралися під будівлею Верховної Ради України, вимагаючи зустрічі з Головою Верховної Ради для ознайомлення його з вимогами ветеранів і чорнобильців.

За дорученням Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), громадських організацій ветеранів війни, ветеранів силових структур, чорнобильців, ветеранів праці, сучасних захисників Вітчизни – учасників акції 19 червня 2018 року звернення з вимогами мітингувальників підписав голова УСВА С. Червонописький.

2

В той же день відбулися зустрічі ініціативної групи УСВА з першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко, а згодом і з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм та Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою.

В результаті нелегких, довготривалих переговорів голови Української Спілки ветеранів Афганістану Сергія Червонописького, членів президії УСВА в Комітетах Верховної Ради України, з представниками центральних органів державної виконавчої влади було підготовлено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2018 р. № 999-р «Про план заходів з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав», де Урядом держави  було доручено Міністерству соціальної політики, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству фінансів, Міністерству економічного розвитку розробити механізм підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок війни з числа сержантського і рядового складу.

За словами начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки середнє збільшення пенсії в області особам з інвалідністю внаслідок війни в Афганістані складає 2354.73 грн. з 1 липня 2019 року.

3

Хочу наголосити на тому факті, що під час підготовки поїздки делегації до м. Києва, для участі в мирній акції протесту, біля стін Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, деякі «ура патріоти», вбачаючи в цьому руку Москви, відверто саботували поїздку, глузуючи з тих, хто був в лавах мітингувальників.

Так можливо має сенс відмовитися від підвищення пенсій так званим «диванним ура патріотам» ?

Шановні бойові друзі! На прикладі організованої мирної акції, нам вдалося покращити соціальний захист рядовому, сержантському складу тим, хто отримав бойові поранення під час війни в Афганістані та повернувся інвалідом, або отримав групу інвалідності уже в мирний час внаслідок поранень та захворювань отриманих на полі бою в Афганістані і в результаті мізерного грошового забезпечення та відсутності трудового стажу отримав мізерну пенсію, яку потрібно було поділити на придбання медикаментів, навчання дітей, утримання сім’ї та інші соціальні видатки.

Щиро завдячую всім учасникам акції і наголошую: ТІЛЬКИ В ЄДНОСТІ НАША СИЛА.

Петро Кирилішин – голова обласної Спілки 

ветеранів війни в Афганістані.


 

   
© OSVA.VN.UA