Іменинники місяця  

 05 січня

Зоря Василь Михайлович

голова Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

 

   06 січня

Гордійчук Олексій Ульянович

голова Тульчинської районної  Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)

 

   09 січня

Вівчарук  Василь  Миколайович

голова Чечельницької районної організації  Української Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) 

 

   25 січня

Наметченко  Олександр  Віталійович

голова Запоріжського обласного об'єднання  Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)"

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В АФГАНІСТАНІ  ТА НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

 Шановні бойові друзі!

USVAНещодавно на офіційному сайті Київської обласної Ради (додається нижче) було розміщено інформацію щодо ДЗ «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» МОЗ України про те, госпіталь не тільки змінив назву, а й в цілому поміняв специфіку лікування і буде займатися тільки психологічним здоров’ям учасників бойових дій.

Маючи в своєму теперішньому складі три відділення (терапевтичне, неврологічне та ортопедо-травматологічне) госпіталь мав можливість лікувати захворювання та поранення отриманих внаслідок участі в бойових дія, а сьогодні пропонується лікувати учасників бойових дій, які мають контузії, постконтузійні, психосоматичні чи психологічні проблеми.

Ще не завершилася війни в далекому Афганістані, а тодішній Уряд України передав у віддання Міністерства охорони здоров'я високоспеціалізований госпіталь «Лісова Поляна» для лікування та реабілітації воїнів-інтернаціоналістів та членів сімей загиблих воїнів.

В даному лікувальному закладі лікувалися ветерани війни в Афганістані з найвіддаленіших куточків України в тому числі і вбиті горем батьки полеглих воїнів, тому що цим займалися громадські організації ветеранів війни в Афганістані, які слідкували за оздоровлення, як самих воїнів так і батьків.

За неповними розрахунками в госпіталі «Лісова поляна» пролікувалося більше 3,5 тис. учасників бойових дій в Афганістані та інших країн, де в свій час велися бойові дії, інвалідів локальних воєн уродженців Вінницької області.

Конституцією України заборонено приймати закони або інші законодавчі акти, які погіршують соціальний захист ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Не дозволяється також ліквідація госпіталів, де проходять лікування ветерани.

З часу передачі госпіталю для лікування ветеранів, всі обласні організації Української Спілки ветеранів Афганістані постійно надавали безкоштовну матеріальну допомогу госпіталю, ремонтуючи палати, постачаючи окремі медичні прилади та інструменти, побутову техніку, доставляючи різноманітні продукти харчування розуміючи, що держава не могла постачати в необхідній кількості. На звернення обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані народний депутат України Олександр Шпак зробив ремонт у ортопедо-травматологічному відділенні госпіталю, ветерани самостійно проводили ремонти в палатах де вони перебували.

За дорученням президії обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані вимагаємо припинити знищувати госпіталь ветеранів війни.

Всіх бажаючих зберегти госпіталь запрошуємо взяти участь в акції біля госпіталю «Лісова поляна» (Пуща Водиця), яка відбудеться 17 вересня 2019 року. Початок о 9 годині. 

Петро Кирилішин – голова обласної Спілки 

ветеранів війни в Афганістані.

***********************************************************************

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Національний центр захисту психічного здоров’я для ветеранів «Лісова поляна» запрошує на реабілітацію учасників бойових дій

Gos

Національний центр захисту психічного здоров’я для ветеранів «Лісова поляна» запрошує на реабілітацію учасників бойових дій, які мають контузії, постконтузійні, психосоматичні чи психологічні проблеми

Для отримання лікування, військовослужбовці мають надати до центру “Лісова поляна” такі документи:

направлення від лікаря;

виписку з амбулаторної карти, де вказується, що у хворого була чи є контузія, або інші психічні хвороби, а також опис того, що необхідно пролікувати;

довідку про участь в операції об’єднаних сил;

посвідчення про участь у бойових діях;

посвідчення з добровольчого підрозділу;

довідку від командира щодо служби ветерана у підрозділі та характеристику.

Національний центр захисту психічного здоров’я для ветеранів “Лісова поляна” знаходиться за адресою: Пуща-Водиця, 7 лінія.

Довідки за телефоном - 063 450 6 450.

                                                        ***********************************************************************


 

   
© OSVA.VN.UA