Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

14 жовтня – День захисника України        

Дорогі захисники Вітчизни!

Шановні співвітчизники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю всіх захисників Вітчизни з Днем захисника України!

DZU 19

Це свято – вияв поваги до тих, хто своєю мужністю і героїзмом на фронті й в тилу захистив свою країну в роки Другої світової війни, відстоював її інтереси у локальних війнах і військових конфліктах на теренах інших країн, хто сьогодні захищає незалежність і суверенітет на сході України.

Це свято – своєрідний зв'язок поколінь від козацтва до сучасності, і всі ці воїни носять горде звання – захисника України. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала кадрових військових, добровольців, волонтерів.

Воїни-інтернаціоналісти завжди були прикладом для суспільства у захисті Вітчизни, мають бойовий і життєвий досвід, який передають воїнам сучасної армії і молоді. Вони і зараз у складні для нашої країни часи зі зброєю в руках відстоюють незалежність і суверенітет України.

Цього пам’ятного дня бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові та шани, а головне – безхмарного мирного неба і віри у славне майбутнє нашої рідної України!

З глибокою повагою – Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,

Герой України, голова УСВА, генерал-лейтенант.


 

   
© OSVA.VN.UA