Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla здесь

Ветерани війни в Афганістані вшанували пам’ять старшого покоління

228 жовтня 2019 року Україна відзначила 75-у річницю Визволення від нацистських загарбників.

У цей день в усіх населених пунктах України вшановували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, хто визволяв нашу землю від нацистських загарбників, і хто сьогодні боронить наш рід на Сході України.

Вінницький «Меморіал Слави» є символом боротьби українців за волю, за життя, за свою гідність. Саме там відбулись урочисті поминальні заходи із вшанування пам’яті визволителів України під час Другої світової війни, воїнів АТО/ООС нашої сучасності, бійців «Небесної Сотні».

Ветерани війни в Афганістані спільно з керівництвом області та обласного центру, керівниками структурних підрозділів виконкому міської ради та обласної державної адміністрації, представниками ветеранських та інших громадських організацій, релігійних конфесій поклали квіти до пам’ятників нашим славним воїнам-визволителям, ушанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання.

1 3
4 5
6 7
8 9

Низький уклін за це мужнім воїнам, чий бойовий і трудовий подвиг став прикладом десяткам наступних поколінь солдатів. Вічна слава полеглим героям!

Із нагоди ювілейної річниці визволення України сердечно зичимо кожному сил, мужності та міцного здоров’я! Нескінченого оптимізму та мирного всім неба над головою!

Пресслужба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA