Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

VIII КОНФЕРЕНЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ)

 USVA30 жовтня 2019 року у Києві  відбулася VIII Конференція Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Свою роботу Конференція розпочала з ритуалу Пам’яті біля Всеукраїнського пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані і на території Церкви Воскресіння Хрестового біля «Стіни скорботи і пам’яті», відкритої на честь ветеранів Афганської війни, які загинули на сході України під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Хвилиною мовчання пом’янули ветеранів, які за останні роки пішли з життя в наслідок захворювань і поранень, отриманих в Афганістані.

Правління УСВА звітувало за п’ятирічний термін роботи.

Керувала роботою конференції  робоча група в складі голови УСВА С. Червонописького, голови Ревізійної комісії УСВА Ю. Виноградова і голови Дніпропетровської обласної організації УСВА В. Волошина.

З доповіддю за дорученням Правління виступив голова УСВА Сергій Червонописький.

Доповідь і її обговорення були повними, цікавими і емоційними. Право виступу надавалося не тільки делегатам Конференції. Керівники обласних організацій, члени Правління УСВА доповнили доповідь, внесли пропозиції до підсумкових документів і кандидатури голови УСВА на новий п’ятирічний період.

Діяльність Правління УСВА була визнана задовільною. Доповідь голови Ревкомісії УСВА, яку оголосив Юрій Виноградов, затвердили.

За пропозиціями Правління Хмельницької і Дніпропетровської обласних організацій та підтримки делегатів Конференції  головою УСВА на новий п’ятирічний період обрано Сергія Червонописького, а головою Ревкомісії УСВА – Юрія Виноградова.

Голова УСВА, відповідно до Статуту УСВА, запропонував склад Правління до якого ввійшли керівники територіальних організацій за посадами та  кандидатури своїх заступників Валерія Аблазова, Олександра Литвинова і Валерія Передрія.

Вінниччину на VIII - ій звітно-виборній Конференції Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) представляли Григорій Цирканюк  – член президії Вінницької обласної  Спілки ветеранів  війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів), Петро Шуманський – член правління обласної Спілки, голова Калинівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) та Петро Кирилішин – голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів (поза квотою).

І в інформаційних матеріалах виданих до дня проведення конференції і у виступі голови УСВА С.Червонописького відмічалася позитивна співпраця Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані з науковими співробітниками Вінницького обласного краєзнавчого музею у створенні пересувної виставки та районних музеїв, кімнат, відзначення 25-ти річного ювілею музею, видання фотоальбому «Вони пройшли крізь вогонь», з департаментом інформаційної діяльності та зв’язків з громадкістю обласної державної адміністрації в реалізації проекту «Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», який  передбачав залучення організацій громадського суспільства ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) до національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької області.

Відзначалося, що громадськими організаціями Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані проводиться велика робота по вшануванню пам'яті воїнів -  уродженців Вінницької області, які загинули під час війни в Афганістані. За звітний період в  області вперше було відкрито пам'ятники в містах Козятин, Бар, в  смт. Піщанка, Вапнярка,  перейменовано ряд вулиць в честь загиблих героїв.

В інформаційному забезпечені ветеранів війни в Афганістані Спілка організувала передплату 2060 примірників газети УСВА «Третій тост», а сайт обласної Спілки відвідало близько 12400 осіб.

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, делегати конференції від обласної організації  щиро вітають Сергія Червонописького  з високим довір’ям делегатів Конференції - переобранням на посаду голови УСВА. Таке рішення свідчить не лише про високу довіру ветеранів війни в Афганістані з усієї країни, а й про Ваш беззаперечний авторитет серед всієї ветеранської спільноти України та активну громадянську позицію.

У Постанові Конференції визначені основні напрями роботи організації, які спрямовані на сприяння встановлення сталого миру в Україні, захисту соціальних прав ветеранів і їхніх родин, зміцнення єдності їх громадських організацій.

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12
13 14
15 16
17 18
19 20

Текст виступу голови УСВА Сергія Червонописького і фотографії з Конференції розміщені на офіційному сайті Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Пресслужба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA