Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

У пам’яті назавжди

GaysinАфганська війна – одна із сумних сторінок нашої історії, яка на своїх крилах несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі сердець. У тій страшній війні брали участь і сотні молодих та недосвідчених наших земляків.

На жаль, 9 із них так і не змогли повернутися із того пекла живими. Серед них і гранівчанин Григорій Парно. Йому було лише 19 років, як душманська куля безжально обірвала молодече життя.    

Тож, не зраджуючи своїм традиціям, у день смерті Григорія, 12 листопада, члени Спілки ветеранів Афганістану В.О.Бойко, О.О. Нестеров, О.В. Білецький, С.О.Ужва та Н.М. Чипіга завітали до Гранова.

Разом із матір’ю Любов Іванівною відвідали могилу загиблого побратима, вшанувавши його пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів. А у місцевій школі, у якій свого часу вчився Григорій, пройшов патріотичний захід «Афганський спомин», який провели учні 8 класу під керівництвом класного керівника Байди Р.П.

1 2
3 4
5 6

 Нам варто пам’ятати та знати про страшні події афганської війни і пам’ятати кожного із тих, хто зовсім юним став свідком і учасником воєнних подій.

                                                         Ірина Щербіна, завідувач музеєм ветеранів Афганістану.


 

   
© OSVA.VN.UA