Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

День місцевого самоврядування в Україні

Den MSЩороку в Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Відповідно до Указу Президента України від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 «Про День місцевого самоврядування», рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 листопада 2019 року № 910 «Про відзначення в області Дня місцевого самоврядування» та з нагоди відзначення в області Дня  місцевого самоврядування: 

Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради депутатів місцевих рад, працівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з наданням грошової винагороди:

Ker

КЕРАНЧУКА Миколу Григоровича -   Зятковецького сільського голову (Гайсинський район), учасника бойових дій в Афганістані, кавалера ордена Червоної Зірки.

Вітаємо бойового побратима з  великою довірою людей громади та високою оцінкою праці на її благо.

Пресслужба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

 

   
© OSVA.VN.UA