Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Конференція ветеранів області

5Зібрання  проходило в актовій залі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.  

В роботі конференції  взяли участь делегати від обласної Спілки Петро Кирилішин – голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, Олександр Ковальчук – голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Вінницького району, директор госпіталю Валерій Бабійчук, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Іван Педорук, представники громадських організацій Вінниччини.

У звіті  голови ветеранської організації Леоніда Копецького зазначалось, що  в області функціонує 33 районних та міських ветеранських організації та 1003 – первинних. На Вінниччині мешкає 2,3 тис. інвалідів війни, 7,4 тис. учасників бойових дій, 22,8 тис. учасників війни, 7,9 тис. вдів та  членів сімей загиблих та померлих ветеранів війни.

Відмічено,  що громадська організація спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування спрямовувала діяльність на  сприяння розвиток громадянського суспільства, територіальних громад, консолідацію зусиль районних, міських організацій ветеранів з органами влади задля дієвої реалізації та захисту спільних інтересів, ефективного використання наявних можливостей у відповідності із Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Соціальний захист дітей війни», а також виконання програм  соціального захисту законних прав та інтересів ветеранів області.

Враховуючи непрості соціально-економічні умови, в яких проживають ветерани, пенсіонери, конференція, як пріоритетним, визначила завдання -  більше уваги приділяти соціальному захисту ветеранів, що передбачено Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», в першу чергу медичному, пенсійному, житлово-комунальному, транспортному обслуговуванню пільгових категорій населення.

З метою вдосконалення організаційного та зміцнення кадрового потенціалів конференція запропонувала прийняти та затвердити сесіями  районних, міських рад триступеневу комплексну програму «Ветеран» по забезпеченню фінансової підтримки ветеранських організацій та соціальному захисту ветеранів всіх категорій.

1 2
3 4

Заслухавши всі питання порядку денного, делегати конференції обрали керівні органи організації до якої ввійшли Петро Кирилішин - голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані та Олександр Турський – заслужений лікар України, учасник бойових дій в Афганістані.

По завершенню конференції проведено пленум ради ветеранів, на якому  головою громадської організації ветеранів обрано Володимира Мазура, першим заступником голови Петра Бойка,  заступником переобрали   Лідію Балаканову.

 6

Пресслужба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA