Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

ПАМ'ЯТІ БОЙОВОГО ПОБРАТИМА

Sv rВінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані з глибоким сумом повідомляє, що 15 грудня 2019 року, після важкої хвороби, помер СВІРІПА  Володимир  Михайлович - голова Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Народився 23 вересня 1951 року у м. Гайсин.

Після закінчення в 1968 році Гайсинської середньої школи №4 вступив та успішно завершив навчання на економічному факультеті Української сільськогосподарської академії.

У 1973 році лейтенант Володимир Свіріпа призваний на військову службу до лав Збройних Сил СРСР. Слу­жив у Прикарпатському та Далеко­східному військових округах, в Групі ра­дянських військ в Німеччині. Пройшов шлях від командира мотострілецького взводу до командира мотострілецького батальйону.

З квітня 1988 року по лютий 1989 року — військова служба в Афганістані, на посаді старшого помічника оперативного відділення штабу 207 мотострілецької дивізії, м. Кундуз.

Свіріпа В.М. брав безпосередню участь у виведенні радянських військ з Афганістану – провінції Гардез, Газні, Джелалабад, Файзабад. Покинув територію Афганістану 12 лютого 1989 року. Нагороджений орденами Червоної Зірки та «За службу Батьківщині у Збройних Силах СРСР» III ступеню.

Після звільнення в запас, у званні підполковника, у 1997 році – викладач тактики у військово – інженерному інституті Подільської аграрної академії.

Тривалий час працював директором Гайсинського "народного" музею афганської війни.

За активну участь в організації самооборони району та волонтерську діяльність, допомогу учасникам АТО нагороджений медаллю «За гідність та патріотизм».

Обирався депутатом Гайсинської міської ради.

Правління та Президія Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, ветерани афганської війни Гайсинщини висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям померлого.

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


   
© OSVA.VN.UA