Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla здесь

15

До 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

 

 


Триває підготовка до відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

10 лютого, у конференц-залі обласної державної адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення на Вінниччині  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.     

«15 лютого – день пам’яті тієї великої мужності воїнів, які гідно виконали свій обов’язок і виявили найкращі моральні якості, особистий героїзм, з одного боку, з іншого -  толерантність і милосердя, – те, що притаманно українським воїнам – чим заслужили визнання і вдячність інших народів. Тому головним завданням органів влади під час підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав є збереження пам’яті про подвиг військовослужбовців при виконанні обов’язків військової служби та поліпшення соціального захисту ветеранів війни», – зазначив головуючий оргкомітету, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

10 02

Відзначення в області 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан буде включати в себе низку різноманітних заходів, зокрема: проведення  мітингів-реквіємів та покладань квітів до пам’ятників загиблим воїнам в Афганістані,  творчих зустрічей, спортивних змагань та концертних програм, тематичних книжкових виставок, відкритих переглядів літератури, екскурсій до музеїв, переглядів художніх та документальних кінофільмів тощо.

Вживаються в області заходи щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування учасників бойових дій на території інших держав, в тому числі проводиться їх диспансеризація, а у разі потреби - стаціонарне лікування.

В населених пунктах області упорядковуються пам’ятники, меморіальні дошки, місця поховань загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах, миротворчих акціях, у зоні проведення АТО/ООС.

Щодо основних обласних заходів, то на 14 лютого в обласній державній адміністрації  заплановано проведення урочистостей з врученням Почесних грамот обласної державної адміністрації та обласної Ради представникам обласної і міської спілок ветеранів війни в Афганістані.

Традиційно 15 лютого в м.Вінниця відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника воїнам - інтернаціоналістам, які загинули під час війни в Афганістані, та урочиста хода Пам’яті вулицею Соборною.

Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації


 

   
© OSVA.VN.UA