Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

 У Вінниці 22 лютого 2020 року біля Спасо-Преображенського кафедрального собору відкрили           меморіальну дошку в пам'ять про загиблих у війні на Сході України уродженців Вінницької області.

122 лютого біля Спасо-Преображенського кафедрального собору відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки в пам’ять про загиблих у районі проведення АТО/ООС воїнів Вінниччини. Чин освячення та молитву за загиблими звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон разом із з духовенством Православної Церкви України.

В меморіальному заході та спільній молитві окрім вірян та духовенства взяли ветерани війни на Сході України, військовослужбовці гарнізону, командування Повітряних Сил Збройних Сил України, волонтери, родичі загиблих та представники громадськості.

2

На меморіальних дошках, встановлених поруч із будівлею собору, викарбувано імена 255 –ти мешканців Вінниці та Вінницької області, які з 2014 по 2020 рік загинули під час проведення бойових дій у Донецькій та Луганській областях, захищаючи незалежність України та територіальну цілісність держави. «На жаль, ще один траурний вантаж в ці хвилини доправляється до Вінницької області» – зазначив ветеран війни на Сході України, головний спеціаліст Міністерства у справах ветеранів України   Олег Дмитрійчук. Віруючі собору щосуботи поминатимуть загиблих героїв під час молитви.

1

Відкриття та освячення меморіальної дошки відбулося у Батьківську суботу, коли Православна Церква поминає усіх померлих. Керуючий Вінницькою та Барською єпархією Православної церкви України митрополит Симеон в своєму слові згадав і «воїнів убієнних в Афганістані».

3

Захід приурочили до 5-ї річниці виведення українських військ з Дебальцевого

 


 ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA