Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Здесь нашел интересный обзор

Міжнародна зустріч ветеранів

Jampil GerbНа запрошення голови Ямпільської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані Олександра Білінського 25 лютого до міста Ямполя, з візитом у відповідь, прибула делегація учасників бойових дій в Афганістані із сусідньої дружньої Молдови.

Гостей приймали Ямпільський міський голова Анатолій Юрченко, голова районної ради Сергій Гаджук, заступник голови районної державної адміністрації  Михайло Труба. В зустрічі брали участь члени президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, Григорій Цирканюк, Олег Войтович та активісти районної Спілки.

1 2

Підводячи підсумки відзначення Дня учасників бойових дійна території інших держав та 31-ої річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану в Ямпільському районі голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, за доручення правління Української Спілки ветеранів Афганістану(воїнів-інтернаціоналістів), вручив нагороди УСВА – медалі «За заслуги» III ступеню Анатолію Юрченко - міському голові Ямполя, Сергію Гаджуку - голові Ямпільської районної ради, Михайлу Трубі - заступнику голови Ямпільської районної державної адміністрації.

3 4

Учасники зустрічі поклали квіти до Обеліска слави, до пам’ятного знаку  Героям-ямпільчанам, загиблим у війні на Сході України та до меморіалу пам’яті загиблим в Афганістані воїнам уродженцям Ямпільщини.

5 6 
7 8 
9 10 

Із словами поваги та шани до присутніх звернулась молодь міста  Ямполя. На адресу цих мужніх людей було сказано багато теплих слів.

Гості завітали до музичної школи на фестиваль патріотичної пісні, який проводиться третій рік поспіль, відвідали кімнату-музей афганської війни, побували у музеї Козацької слави.

11 12
13 14
15 16
17 18

Зустріч проходила у дружній та теплій атмосфері, було обговорено проблемні питання ветеранів війни в Афганістані. На згадку про зустріч присутні обмінялись пам’ятними сувенірами та численними фотокартками.

19 20
21

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA