Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

ВАЖКА ВТРАТА БОЙОВОГО ТОВАРИША

dvi kvitku 2Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані з глибоким сумом повідомляє, що 1 квітня 2020 року, після важкої хвороби, помер БОВКУН  Василь  Павлович –  голова Калинівської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) в 1999-2014 роках, член ревізійної комісії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Народився 20 квітня 1956 року у с. Воробіївка (нині Рибчинці) Хмільницького району Вінницької області.

1 листопада 1974 року призваний до лав Збройних Сил Радян­ського Союзу. Закінчив школу прапорщиків. Протягом 1977-1999 років про­ходив службу у військових гарнізонах колишнього Радянського Союзу, Групі радянських військ (Німеч­чина).

З травня 1985 року по серпень 1987 року — учасник бойових дій на території ДРА, в складі 1060-го артилерійському полку, м. Шинданд, зго­дом — м. Кандагар. На рахунку старшини батареї В. Бов­куна 130 бойових виходів.BVP

Нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом ДРА «За мужність», медалями «За бойові заслуги» та «За відвагу».

Служив в одній із військових частин м. Калинівка, а у 1999 році, звільнившись у запас, очолив Калинівську районну Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). На рахунку Василя Павловича встановлені меморіальні дошки на будинках та навчальних закладах, де проживали та навчалися загиблі в Афганістані воїни, спорудження районного пам’ятника та створення районного музею Пам’яті в м. Калинівка багато заходів по військово-патріотичному вихованню молоді.

За активну громадську діяльність нагороджений Почесною грамотою Кабінету України, відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

У важкий для України час, як доброволець разом з синами, брав участь в бойових діях по захисту суверенітету та територіальної цілісності країни на сході України, отримав важке поранення.

Правління та Президія Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, ветерани афганської війни, члени родин загиблих воїнів Калинівського району висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям померлого.

BVP r

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA