Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
http://nachodki.ru/

Дорогі ветерани!

Шановні співвітчизники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

09 05

Все більше часу минає від тоді як ви, дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, зуміли здійснити неймовірне – навічно увійти в історію людства як переможці коричневої чуми – фашизму.

Бойові дії, широкомасштабні військові операції, опір партизанських загонів відбувалися на теренах України більше трьох років. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл, з яких 250 спалено вщент, знищено 16,5 тисячі промислових підприємств, 18 тисяч лікувальних закладів, 33 тисячі шкіл, вузів, технікумів, а також понад 33 тисячі колгоспів, радгоспів, МТС.

Дорогу ціну заплатив український народ за Перемогу, загинуло близько 4 мільйонів цивільного населення, понад 2 мільйони було вивезено до Німеччини. 7 мільйонів українців воювали у лавах Червоної Армії, половина з них загинули. 

На фронтах Другої світової війни радянські воїни виявили масовий героїзм і мужність, сотні тисяч нагороджені бойовими орденами і медалями, 11665 удостоєні високого звання Героя Радянського Союзу, з них 2069 – уродженці України.

Не підвладна рокам велич подвигу народу, який відстояв свободу, честь і незалежність своєї Вітчизни і врятував світ від фашистської чуми. Низький вам наш синівський уклін, шановні ветерани! Вічна пам'ять загиблим героям Другої світової!

Воїни-інтернаціоналісти завжди рівнялися і брали для себе бойовий і трудовий досвід старшого покоління, вони стали гідними спадкоємцями ветеранів Другої світової війни, продовжують їхні бойові й трудові традиції, відстоюють історичну правду про Велику Вітчизняну війну, про героїчні подвиги фронтовиків, партизанів, жителів, які наближали перемогу, як на фронті так і в тилу. 

 І сьогодні, колі щостий рік триває війна на сході нашій країни, вирує епідемія коронавірусної хвороби, воїни-інтернаціоналісти, незважаючи на вік  і отриманні поранення у минулому, першими стали на захист Батьківщини, активно займаються волонтерською діяльністю, військовою підготовкою, патріотичним вихованням молоді. Вони постійно дбають про покращання життя ветеранів війни, родин загиблих воїнів, активно захищають і відстоюють соціальні права і гарантії. 

У ці святкові дні хочеться сподіватися на краще життя, на порозуміння в суспільстві, на відродження України як великої  европейської держави, а головне – щоб у країні запанував довгожданий мир і спокій. Нехай тепло весни наповнить наші серця і душі добром, любов’ю та впевненістю у завтрашньому дні!

Бажаю вам, наші дорогі ветерани, наші співвітчизники, доброго здоров’я, щастя і благополуччя, любові й шани, мирного безхмарного неба і віри у славнее майбутнє нашої Батьківщини!

З глибокою повагою – Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,

голова УСВА.


 

   
© OSVA.VN.UA