Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
http://nachodki.ru/

Засідання колегії Департаменту

vinn oblradaПід головуванням Наталі Заболотної – заступниці голови ОДА та за участі членів колегії, 12 червня 2020 року  відбулось засідання колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА стосовно актуальних питань діяльності у І півріччі 2020 року.

Обговорено питання приведення у відповідність до норм ДБН розподілу житлової площі інтернатних установ системи соціального захисту населення області.

Членами колегії розглянуто питання підготовки до стабільної роботи підвідомчих установ і організацій в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

 

Розглянуто можливість поселення особи похилого віку до геріатричного будинку інтернату.

На засіданні, з інформацією виступив член колегії Петро Кирилішин – голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, який відзначив, що  25 червня 2020 року виповнюється 30 років з дня створення та плідної діяльності, на користь незалежної України, громадського об’єднання ветеранів Афганської війни - Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), а Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані була зареєстровано правлінням УСВА 30 жовтня 1990 року.

4 2
1 3

Звертаючись до членів колегії, а це представники обласної державної адміністрації, депутатського корпусу обласної Ради, Департаменту соціальної і молодіжної політики та освіти та науки облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Петро Кирилішин підкреслив про необхідність проведення в області заходів з нагоди цієї події, а саме виділення коштів на придбання житла для учасників бойових дій в Афганістані, надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих в Афганістані воїнів, оновлення експозицій в музеях та кімнатах  присвячених війні в Афганістані, відзначення активістів громадського ветеранського «афганського» руху на Вінниччині.

Присутні погодилися, що у зв’язку з обмеженнями, пов’язаними з карантинними заходами, урочистості провести в жовтні-листопаді 2020 року.

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA