Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla здесь

Фотофакт

GaysinУже традиційно члени Гайсинської Сілки ветеранів війни в Афганістані вшановують пам'ять побратимів, які загинули на чужині смертю хоробрих, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

6 червня,  у день загибелі воїна-інтернаціоналіста Валерія Бакалова, у міській школі №4, де навчався воїн, традиційно щорічно відбувалася лінійка із школярами та педагогічним колективом, однак цьогоріч у зв’язку із карантином формат заходу було дещо змінено. Тож біля меморіальної дошки, що встановлена на фасаді міської школи,  відбулось «коло пам’яті» за участі  голови спілки ветеранів війни в Афганістані О.Білецького та активу С.Ужви, В.Бойка, П.Чайки, дружини загиблого воїна Ніни Іщук,  заступника директора з виховної роботи О. Хлевної, вчителя історії Олени Тарасюк та двох шестикласників.

 

1

Присутні традиційно перегорнули сторінки біографії прапорщика Валерія Бакалова, який із травня 1984 року служив у військовій частині міста Кундуз. Під час бойового завдання був смертельно поранений 6 червня 1985 року.  У родинному колі рідної для Валерія Бакалова школи, присутні поклали квіти пам’яті до підніжжя  меморіальної дошки, запалили свічки та вшанували героя хвилиною мовчання.

2

Після того члени Спілки разом із дружиною також відвідали міське кладовище, на якому покоїться В.Бакалов. 

Гайсинська районна газета «Трибуна праці».


 

   
© OSVA.VN.UA