Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Здесь нашел интересный обзор

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ УСВА С. В. ЧЕРВОНОПИСЬКОГО  

Дорогі бойові друзі!

Шановні сім’ї наших полеглих побратимів!

     Від імені Правління УСВА сердечно вітаю бойових побратимів, ваших рідних і близьких з 30-ю річницею заснування і плідної діяльності найбільш потужного і структурованого громадського об’єднання ветеранів війни – Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

ChSV 4

     За ці 30 років Спілка пройшла тернистий шлях становлення і набуття авторитету. Зроблено багато з увічнення пам’яті загиблих і померлих бойових друзів, у створенні законодавчої бази, у соціальному захисті інвалідів війни, учасників бойових дій, родин загиблих, у міжнародних відношеннях з іншими ветеранськими організаціями, у військово-патріотичному вихованні молоді, у волонтерській роботі тощо.

     За роки своєї діяльності ми не завжди знаходили порозуміння з державою, тому Спілка не раз організовувала акції протесту біля урядових приміщень як в столиці, так і в обласних центрах. Зараз в країні тривають медична, пенсійна реформи, монетизація пільг, які порушують права і гарантії ветеранів війни і сімей загиблих, погіршують їхнє життя. Ми знову змушені налаштовувати вас на боротьбу.

     Єдиним критерієм плідної діяльності Української Спілки ветеранів Афганістану може бути тільки рівень покращання ветеранського життя. А відзначення ювілею нашої Спілки повинно бути передусім стимулом для активізації нашої діяльності.

      Шановні бойові друзі, родини загиблих побратимів! Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, подальших успіхів у зміцненні ветеранського руху в країні, а головне – миру і злагоди в суспільстві.

З глибокою  повагою – Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,

голова УСВА.


 

   
© OSVA.VN.UA