Іменинники місяця  


 02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької районної Спілки ветеранів Афганістану


23 квітня

Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної  Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
nachodki.ru интернет-магазин

У нас немає «правильних» і «неправильних» ветеранів

USVA17 липня 2020 року у Рівному зібрались представники Рівненської, Хмельницької, Вінницької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-франківської, Закарпатської областей на чолі з головою Української спілки ветеранів Афганістану, Героєм України Сергієм Червонопиським для робочої зустрічі, щоб напрацювати стратегію подальшої роботи УСВА  в період карантинних обмежень, відзначення 30-ої річниці створення організації та участі  ветеранської спільноти регіону в наступних виборах до місцевих рад.

 Міський голова м. Рівне Володимир Хомко прийняв участь у робочій зустрічі керівників обласних організацій  голів Української спілки ветеранів Афганістану західного регіону України

Після офіційної частини зустрічі голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, міський голова Володимир Хомко, делегації обласних організацій УСВА, ветерани війни в Афганістані м. Рівного поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим у локальних війнах.

1 2
3 4

Ветеранська спільнота має бути неподільною, заявив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час зустрічі з головою Української Спілки ветеранів Афганістану, Героєм України Сергієм Червонопиським та керівниками обласних осередків УСВА західного регіону України.

«На Рівненщині ми створюємо територію рівних можливостей. Тому у нас немає «правильних» і «неправильних» ветеранів. І учасники АТО, і афганці – усі вони учасники бойових дій. Саме тому представники Спілки ветеранів Афганістану також включені до координаційної ради ветеранів, учасників бойових дій при облдержадміністрації. Усі разом і будемо працювати над створенням ветеранського простору у нас в області», - резюмував Віталій Коваль. 

Також під час зустрічі обговорили питання реабілітації учасників бойових дій у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що у смт Клевань Рівненського району.

5

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA