Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Расширения Joomla 3

На Вінниччині урочисто зустріли учасників велопробігу ветеранів війни «Вшануємо пам'ять захисників України»

velo19 серпня, до м. Вінниці прибули учасники ветеранського велопробігу «Вшануємо пам’ять захисників України».

Велопробіг за маршрутом Ужгород – Маріуполь приурочений до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що вже традиційно відзначається у нашій державі 29 серпня.

«Програма велопробігу включає відвідання пам’ятних місць та вшанування пам'яті усіх загиблих захисників України, зустрічі з ветеранами АТО/ООС, учасниками бойових дій в Афганістані, а також молоддю. У першу чергу, це патріотичний захід, що спрямований на виховання національно свідомого покоління українців», – зазначив головний спеціаліст відділу Міністерства України у справах ветеранів у Вінницькій області Олег Дмитрійчук.

«Наш велопробіг – це нагода показати, що таке ветеранський спорт та спортивна реабілітація, а також продовжувати створювати позитивний образ ветерана війни. Ми дуже вдячні Міністерству у справах ветеранів України за підтримку такої ініціативи та сподіваємося, що кількість подібних патріотичних заходів з часом у нашій країні буде лише зростати», – відзначив начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області, учасник бойових дій в Афганістані, керівник велопробігу Іван Балашов.

Повний маршрут ветеранського велопробігу включає у себе такі міста як Ужгород – Стрий – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Житомир – Лубни – Полтава – Дніпро – Запоріжжя – Бердянськ – Маріуполь. Серед спортсменів – двоє учасників війни в Афганістані та двоє учасників АТО/ООС.

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Петро Кирилішин подарував учасникам велопробігу фотоальбом «Вони пройшли крізь вогонь», що розповідає про події Афганської війни (1979-1989).

Також учасники велопробігу отримали на згадку про Вінницьку область презентаційну книгу «Вінницький край у світлинах», яка демонструє історію та культуру Вінниччини від давнини до сучасності.

Учасники ветеранського велопробігу, представники обласної державної адміністрації, відділу Міністерства України в справах ветеранів у Вінницькій області вшанували пам'ять усіх загиблих захисників України покладанням квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні та загиблим Героям АТО, до меморіальної дошки загиблим захисникам України біля Спасо-Преображенського кафедрального собору Православної церкви України, а також до пам’ятника  воїнам, які загинули під час війни в Афганістані, що  у центральному міському парку.

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12
13 14
15 16

 ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA