Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

Шановні співвітчизники!

   Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з 29-ю річницею Незалежності  нашої держави.

Nez 2020

Становлення молодої держави відбувається на наших з вами очах, і ми бачимо, які  випробування проходить наш народ. На сході країни вже шостий рік тривають бойові дії, гинуть мирні громадяни і військовослужбовці, руйнується економіка, збільшується кількість вимушених переселенців.

Воїни-інтернаціоналісти, представники нашої Спілки завжди стояли на варті демократичних прав і свобод незалежної України, і зараз, у складні часи, незважаючи на вік і поранення, які зазнали на Афганській війні, першими виступили на захист Вітчизни, беруть активну участь у волонтерський роботі, у патріотичному вихованні молоді. 

Ми довели свою відданість у боях і тепер щоденно доводимо її своїми справами заради мирного неба над головою та щастя й добробуту людей.

Ми сильні, коли ми разом, наше життя – приклад для дітей та онуків, за нами – мільйони українських доль. Повага суспільства додає всім нам сил і наснаги.

Бажаю вам, дорогі ветерани війни, співвітчизники, здоров’я, щастя, благополуччя, а головне – миру і злагоди у нашій країні!

З повагою – Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ, голова УСВА.


 

   
© OSVA.VN.UA