Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

ChSV 5 

Шановні бойові друзі!

Дорогі родини загиблих воїнів і померлих ветеранів!

Високоповажні громадяни Вільної України!

Закінчує свої важкі кроки рік з рідкісною, чарівною підбіркою цифр у своєму числі 2020. Такого наступного збігу 2121 вже не буде за наше життя та й за життя наших дітей. Але нас більше хвилює, що ж відбулося у високосному 2020 році й що нас чекає у наступному.

Цей рік приніс багато кліматичних рекордів, але ніхто не помітив покращання життя і всесвіт хвилювало й хвилює нове явище століття – пандемія.

Але він для нас особливий, ювілейний: це рік 30-ліття реєстрації і плідної діяльності найбільш потужного і структурованого громадського об’єднання ветеранів війни в сучасній Україні – нашої Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Щороку 25 червня ми, ветерани, учасники бойових дій на території інших держав, відзначали день народження нашої громадської організації. За ці 30 років Спілка пройшла тернистий шлях свого становлення і набуття авторитету. Зроблено багато. Єдиним критерієм плідної діяльності УСВА був і залишається тільки рівень покращання ветеранського життя.

Кожний рік несе нам нові проблеми та іспити, і тому наша боротьба триває, тому відзначення 30-ї річниці Спілки повинно бути передусім стимулом для активізації діяльності.

Ситуація, що склалася зараз в Україні і світі, обмежує нашу організацію в проведенні всеукраїнських урочистих заходів з приводу такої важливої події. Тому ми запропонували перенести їх на інші дні, коли, як ми сподіваємось, стан із захворюваннями у державі відійде від небезпечної риски.

Але це не означає, що ми зупинилися і чекаємо кращих часів. Це доля, наша нелегка доля, додала нам ще нові випробування, і справа честі їх подолати.

Найближчим часом, користуючись можливостями нашої газети «Третій тост» і електронних засобів масової інформації, соціальних мереж, обговоримо з вами окремі напрями діяльності УСВА, а саме:

 • створення і місце у ветеранському русі в Україні нашого громадського об’єднання ветеранів – УСВА;

 • участь у законодавчому і нормативно-правовому забезпеченні соціального захисту ветеранів і членів родин загиблих воїнів;

 • меморіальна робота з увічнення пам’яті загиблих воїнів, підтримка родин загиблих воїнів і померлих ветеранів;

 • розшук пропалих безвісти і повернення на Батьківщину колишніх військовополонених;

 • забезпечення лікування, протезування і збереження здоров’я ветеранів війни;

 • участь у патріотичному вихованні молоді;

 • участь у державних формуваннях по захисту незалежності й територіальної цілісності України та у волонтерській діяльності з підтримки військових формувань у зоні АТО-ООС;

 • сприяння збереженню соціальної активності ветеранів війни і членів їхніх родин (професійна підготовка і зайнятість, підтримка освіти дітей, проведення фестивалей, спортивних змагань, творча діяльність тощо);

 • участь у міжнародних відносинах з іншими ветеранськими організаціями;

 • досвід конструктивної співпраці з органами влади, кроки діяльності Державного комітету України у справах ветеранів у 1992–2005 р.р.;

 • наша мета і завдання.

Дорогі друзі! Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Головне на цей час – бажаю всім міцного здоров’я і миру! А успіхів ми досягнемо разом, тому що разом ми – сила!

Сергій Червонописький,                                                                                    голова УСВА.


 

   
© OSVA.VN.UA